Ładne lampiony tarasowe

W tamtym roku z mężem zdecydowaliśmy się na zakup działki. Chyba już w momencie kiedy kupiliśmy mieszkanie w bloku a nie dom wiedziałam, że musimy posiadać takie miejsce. Oczywiście zanim zebraliśmy odpowiednią kwotę na ten zakup minęło trochę czasu ale uważam, że warto było czekać.

Zakup drewnianych lampionów na taras

lampion drewniany na tarasNa naszej działce znajduje się domek. I od momentu gdy jest nasz cały czas go remontujemy. Nie był w złym stanie ale chcieliśmy żeby miał trochę więcej udogodnień i lepiej też wyglądał. Mąż zrobił duży drewniany taras na którym z łatwością zmieściły się meble ogrodowe. Chciałam jednak jeszcze żeby wieczorem prezentował się lepiej. I wpadłam na pomysł, że taki lampion drewniany na taras to byłoby coś wspaniałego. Nie wiedziałam gdzie tylko coś takiego dostanę. Doszłam do wniosku, że zacznę szukać w internecie bo w końcu tam można znaleźć wszystko. I w sumie okazało się, że znalazłam sklep internetowy, w którym były różne rzeczy do ogrodu a wśród nich i lampiony. Ja chciałam kupić ich kilka i to w różnych rozmiarach. Wiedziałam, że wtedy może to ładnie wyglądać. Wybrałam lampiony w kolorze drewna takie jaki był kolor tarasu. Zdecydowałam się zakupić ich pięć. Były dwa takie naprawdę duży, które będę chciała umieścić gdzieś w rogach. A także dwa średnie i jeden mały, które zostaną powieszone już gdzieś w okolicy stołu. Moim zdaniem taka ich ilość była wystarczająca. Te lampiony nie kosztowały dużo także byłam pozytywnie zaskoczona ich ceną.

Gdy przyszły po kilku dniach byłam zachwycona bo prezentowały się pięknie. Nie mogłam się już doczekać gdy będzie wieczór i będę mogła tak naprawdę zobaczyć ile dają światła i jaki tworzą klimat. Pogoda sprzyjała siedzeniem na tarasie także już tego wieczoru to sprawdziłam.