Leczenie alkoholizmu przez hipnozę

Człowiek można by pomyśleć, że to bardzo silna istota. Rozumna, myśląca osoba, jednak czy aby na pewno? Bardzo łatwo dajemy się złapać w mechanizm uzależnienia i wtedy to nasz nałóg kieruje całym naszym życiem. Weźmy na przykład nikotynę- denerwujemy się, gdy od jakiegoś czasu nie mogliśmy się zaciągnąć. Jest też alkohol, w którym granica nałogu, a picia dla towarzystwa jest ciężka do zauważenia.

Hipnoza jako metoda walki z alkoholizmem

leczenie alkoholizmu hipnoząW okresie buntu, nastolatki próbują alkoholu i czasami z nim przesadzają. Niestety, niektórzy z nich nie znają granic i popadają w problem alkoholowy. Mój syn pije już od 10 lat i coraz gorzej z nim. Przestał chodzić nawet do pracy. Szukałam różnych sposobów aby mu pomóc, prosiłam i groziłam, jednak na marne. Znalazłam gdzieś informację, że leczenie alkoholizmu hipnozą jest najkorzystniejsze, dla takich osób, które są uparte i ciężko im pomóc. Pomyślałam, że to możliwe jedyne wyjście dla mojego syna. Nie mogłam patrzeć na to, jak się stacza, dlatego postanowiłam zapisać go na sesję. Na początku, nie mówiłam mu, gdzie się udajemy, prosiłam go o towarzystwo przy zakupach. Gdy zauważył gabinet psychoanalityka i napis: leczenie nałogów hipnozą, to zaczął się śmiać. Myślałam, że zaraz trzaśnie drzwiami i ucieknie. Jednak z samej ciekawości stwierdził, że pójdzie i udowodni mi, że takie coś na pewno nie zadziała. Myślał, że wtedy dam mu spokój. Jednak o dziwo wyszedł z gabinetu jakiś odmieniony. Nie napił się piwa wieczorem i następnego dnia też po nie nie sięgnął.

Minął miesiąc, a mój syn dalej nie pije. Nie wiem, jak ten specjalista to zrobił, ale naprawdę, dokonał cudu. Myślałam, że jest to niemożliwe, żeby pomóc mojemu synowi. Teraz wszystkim mogę z czystym sumieniem polecić metodę hipnozy, jako sposób na walkę  z alkoholizmem.