Magazyn z płytami poliwęglanowymi

Na magazynie pracuję już od kilkunastu lat i w zasadzie to ta praca mi całkiem odpowiada. Dobrze zarabiam, pracuję osiem godzin od poniedziałku do piątku i mam tylko poranną zmianę. U nas ma magazynie poza produktami do obróbki znajdują się również gotowe już produkty przeznaczone na sprzedaż.

Płyty poliwęglanowe z różnych tworzyw

płyty poliwęglanowePosiadamy świetliki z poliwęglanu, które często są u nas zamawiane. Każdy daszek z poliwęglanu, który znajduje się na naszym magazynie jest odpowiednio przechowywany i zabezpieczony. Posiadamy również gotowe mocne płyty poliwęglanowe, które są wykonane z różnych tworzyw. Wykorzystujemy tutaj poliwęglan lity, który jest bardzo często stosowany oraz poliwęglan kanalikowy. Nasz magazyn jest podzielony na produkty gotowe oraz te przeznaczone do obróbki. Dzięki takiemu podziałowi panuje porządek na całym magazynie. Czasem mamy bałagan jak jest dostawa, ale to trwa chwilę, ponieważ bardzo szybko się go pozbywamy. Wczoraj jakiś klient zamówił od nas czterdzieści trzy świetliki z poliwęglanu i mieliśmy pełne ręce roboty. Musieliśmy sprawdzić z osobna każdy produkt i dopiero po zatwierdzeniu został on przeznaczony do wysyłki. Kiedy szedłem do regału gdzie są świetliki z poliwęglanu to zauważyłem, że po drugiej stronie na trzeciej półce jest tylko jeden daszek z poliwęglanu co mnie zaskoczyło, ponieważ zamawialiśmy je niedawno. Zadzwoniłem do Krysi, która zleca dostawy, by dowiedzieć się, dlatego jest tylko jeden daszek z poliwęglanu.

Krysia powiedziała, że producent miał zaległości i dopiero jutro będzie dostawa. Uspokoiłem się, ponieważ gdyby wpadło zamówienie i okazało się, że jest ostatni daszek z poliwęglanu to na pewno mi by się za to oberwało. Przekazałem reszcie pracowników wszystkie informacje i cała załoga była z informacjami na bieżąco.