Mam położyć poliuretanową posadzkę żywiczną

Szef to jak coś wymyśli to czasami wszyscy jesteśmy zaskoczeni. Czasami zapomina, że nie mamy aż tak ogromnego doświadczenia, ale jakoś sobie radzimy ze wszystkimi zadaniami. Ja to ich dostaję zawsze najwięcej bo najlepiej sobie radzę.

U klienta w domu posadzka została dokładnie położona

poliuretanowe posadzki żywiczne we WrocławiuOstatnio stały się bardzo modne poliuretanowe posadzki żywiczne we Wrocławiu i odezwał się do nas klient, który był zainteresowany takim rozwiązaniem. Szef oczywiście zapewnił go, że wszystko zostanie wykonane dość profesjonalnie, ponieważ fachowo kładziemy poliuretanowe posadzki żywiczne we Wrocławiu. Nigdy wcześniej nikt z nas tego nie robił a jedynie szef wiedział o co chodzi. On jednak z nami na robotę nigdy nie jeździ to jego wiedza nie zdała się na nic. Zostałem wytypowany do tego zlecenia. Dowiedziałem się, że jestem najbardziej ogarnięty i szybko się uczę to będę miał okazję się wykazać. Szef zrobił mi krótkie szkolenie wprowadzające i przyznam, że ta robota wcale nie jest taka skomplikowana. Wydawała mi się wręcz banalnie prosta. Wysłał mnie po kilku dniach do klienta i miałem pracować samodzielnie. Zapewnił, że jak pojawi się jakaś przeszkoda to mam do niego dzwonić a przyjedzie mi pomóc. Dzięki temu byłem spokojniejszy. Pracowałem bardzo uważnie. Krok po kroku wykonywałem czynności, o których mówił mi szef na szkoleniu. Klient chyba się znał na tych posadzkach, ponieważ chwalił mnie za dobrze wykonywaną robotę. Teraz to mogę kłaść takie poliuretanowe posadzki żywiczne we Wrocławiu na co dzień.

Szef nagrodził mnie stosownie za to zlecenie. Miałem zająć się szkoleniem pozostałych pracowników, ponieważ takie zlecenia będę się teraz pojawiać coraz częściej. Wiedziałem, że każdy sobie z tym poradzi i chętnie zacząłem szkolić ludzi.