Mama poleca mi chirurga stomatologa z Wrocławia

Kiedy zaczęły mi wyrastać ósemki to jeszcze nie wiedziałam co mnie czeka. Na dodatek zaczęły wyrastać u góry i na dole po obu stronach. To był najgorszy dla mnie czas, ponieważ nie wiedziałam jak sobie z tym poradzić i poprosiłam mamę o pomoc.

Polecony stomatolog pomógł mi rozwiązać problem

polecany chirurg stomatolog z WrocławiaMama jak zajrzała mi do jamy ustnej to nie była zachwycona. Okazało się, że ósemki, które tak usilnie chcą się wydostać mają próchnicę i koniecznie trzeba się ich pozbyć. Nie miałam pojęcia co dalej robić, ponieważ mój stomatolog nie wyrywa zębów a z ósemkami to nie jest taka prosta sprawa. Mama powiedziała, że jest jeden polecany chirurg stomatolog z Wrocławia ale nie zna jego nazwiska. Zadzwoniła od razu do swojej znajomej z pracy i poprosiła ją o informację. Dostała namiary na tego chirurga stomatologa i od razu tam zadzwoniła. Kiedy wyjaśniła dokładnie jaki mam problem to kazano nam przyjechać natychmiast. Mama cały czas mnie wspierała. Polecony przez moją mamę chirurg okazał się doskonałym specjalistą. Do gabinetu weszłam od razu i zostałam obsłużona. Okazało się, że wszystkie ósemki trzeba usunąć chirurgicznie. Bardzo się bałam, ale stomatolog dokładnie mi wszystko wyjaśnił i byłam bardzo spokojna. Zabiegu to na dobrą sprawę nie pamiętam. Wiem tylko, że tępy ból nagle ustał i byłam szczęśliwa jak nigdy. Mama była równie szczęśliwa jak ja. Ten chirurg rozwiązał mój problem, który wcześniej wydawał się niemożliwy to zwalczenia. Dobrze, że trafiłam właśnie do tej placówki i jestem bardzo szczęśliwa.

Wszystko ładnie mi się zagoiło i na kontroli chirurg był bardzo zadowolony. Od tamtego czasu zawsze jak mam problem z jakimś zębem to przychodzę tylko do tej placówki. Jest tanio i przede wszystkim solidnie a dla mnie to najważniejsze.