Maszyny do wulkanizacji – podnośniki pneumatyczne i inne

Moja rodzina ma swoją własną fabrykę, która produkuje maszyny związane z wykonywaniem wulkanizacji Ta nasza firma działa od ponad piętnastu lat i funkcjonuje na prawdę dobrze.

Najpowszechniejsze są podnośniki pneumatyczne

podnośniki pneumatyczneProdukujemy na prawdę dużo maszyn, generalnie z roku na rok ta nasza firma produkuje coraz to więcej nowoczesnych maszyn, co oczywiście każdego z nas bardzo, ale to bardzo cieszy. W tym roku zaczęliśmy po raz pierwszy produkować montażownice ciężarowe. Na razie firmy nie kupują ich wiele, ale generalnie rzecz biorąc mamy na te maszyny kilka zamówień, może z czasem będzie tych zamówień coraz więcej, przynajmniej na to wszyscy liczymy. W największej ilości produkowane w naszej fabryce są podnośniki pneumatyczne. Nie są to jedyne podnośniki, które produkujemy w tej naszej fabryce, ponieważ produkujemy również podnośniki kolumnowe, na które również mamy całkiem sporo zamówień. W ostatnim czasie mamy bardzo dużo zamówień na wyważarki do opon, co jest dość dziwne, ponieważ dotychczas owszem mieliśmy na nie zamówienia, ale nie w takiej wielkiej ilości, jak w ostatnim czasie, jednakże to cieszy, że mamy dużo zamówień i dzięki temu nasza firma dobrze funkcjonuje. Trochę niepokoi nas wszystkich jednak to, że w czasie ostatnim mało firm, czy sklepów kupuje od nas urządzenia do geometrii kół. Zamówień na owe urządzenia jest na prawdę niewiele, co nas nie ukrywam, że trochę martwi, no ale za to przynajmniej więcej jest zamówień na inne rzeczy. Ja cieszę się bardzo, że mogę pracować w tej firmie. Bardzo fajnie, że jest to firma rodzinna, w której pracuje praktycznie cała moja rodzina, myślę że to nas wzmacnia, jako rodzinę.

Chociaż nie ukrywam, że czasami jest ciężko, ponieważ nie dogaduję się z tatą, mamą, czy moimi braćmi, jednakże zawsze jakoś dochodzimy do porozumienia.