Mąż prowadzi sklep z grzejnikami kanałowymi

Mój mąż Kazimierz prowadzi sklep. Na rynku jest już od czterech lat i bardzo dobrze sobie radzi. Chyba sam nie spodziewał się, że będzie miał aż tyle zadowolonych klientów. Maz zamawia towar od sprawdzonych dostawców.

Grzejniki kanałowe często wykorzystywane

grzejniki kanałoweOstatnio nawiązał współpracę z hurtownią, która swoja siedzibę ma w miejscowości Warszawa. Hurtownia hydrauliczna ma bardzo dobre ceny i towary wysokiej jakości. Mąż zdecydował się rozszerzyć swój asortyment o dwie nowości. Zainwestował w grzejniki kanałowe, które są bardzo polecane przez specjalistów. Stylowe grzejniki kanałowe są wykorzystywane za granicą. Wiele osób z nich korzysta. U nas ten rodzaj grzejników nie do końca jest jeszcze wszystkim znany. Zamówił także grzejniki dekoracyjne, które są dosyć drogie. Zdecydował się na zamówienie nowych materiałów żeby być konkurencyjny do innych sklepów sklep hydrauliczny nie jest jedyny w naszym mieście. Mąż co jakiś czas stara się swoich stałych klientów zaskoczyć swoim nowym towarem. Ostatnio biznes idzie tak dobrze, że maż zastanawia się nad wynajęciem większego lokalu. Znalazł już odpowiednie pomieszczenia. Poprosił mnie o radę. Ja uważam, ze trzeba się rozwijać. Stwierdziłam, ze mogę mu pomóc w pracach remontowych. Podpisaliśmy umowę najmu i zabraliśmy się za malowanie. Klienci zostali poinformowani o zmianie adresu. Mąż zainwestował także w ulotki i reklamę w radio, żeby dotrzeć do wszystkich potencjalnych klientów. Nowy lokal był większy i można było grzejniki ładnie zaprezentować. Mąż na otwarcie sklepu zamówił balony i obniżył swoje ceny.

W pierwszym dniu było duże zainteresowanie., które utrzymuje się nadal do tej pory. Jestem dumna z mojego męża, który tak dobrze sobie radzi w biznesie. Dzięki jego pracy stać mnie i dzieci na wszystko w granicach rozsądku.