Moja mama pierwszy raz widziała meble hotelowe

Moja mama była osobą która całe życie poświęcała się dla rodziny i nigdy nie miała czasu na żaden odpoczynek. Miałam trójkę rodzeństwa, więc trochę nas było. Do tego jeszcze opiekowała się swoim młodszym bratem, który mieszkał z nami i był raczej nieporadny życiowo. Jak dostałam swoją pierwszą prace i wypłatę, to postanowiłam, że zabierzemy ją na wycieczkę nad morze.

Mama mogła na żywo zobaczyć meble hotelowe

meble hoteloweMoże niektórym wyda się to dziwne, ale mama nigdy nie była nad morzem, bo nie mieliśmy na to pieniędzy po prostu. Zaszalałam i wzięłam nam bardzo ładny hotel. Mama mówiła, że niepotrzebnie wydaję pieniądze, no ale zasłużyła na wypoczynek. To wszystko co tam zobaczyła było dla niej nowością. Zachwyciło ją wyposażenie wnętrz hotelowych, te wszystkie wiszące obrazy i kwiaty, no i basen zewnętrzny. Mówiła, że czuje się jak na filmie. Widziałam z jaką dzikością w oczach wszystko ogląda i nie może uwierzyć w to co widzi. Takie atrakcyjne meble hotelowe faktycznie oglądała tylko w telewizji. Były to bardzo ładne rzeczy, ponieważ chciałam, aby miała maksymalnie dobre wspomnienia z wakacji. Raz się żyje, niech ma co wspominać. Nawet narożniki hotelowe jej się spodobały i od razu sobie usiadła przy stoliczku i przeglądała gazetki w trakcie oczekiwania na zameldowanie. Nie mogła uwierzyć, że znalazła się w takim fajnym miejscu i aż miałam łzy w oczach jak patrzyłam na to jej szczęście. Podziwiała też krzesła hotelowe i zachwalała jedzenie, bo mieliśmy śniadania i obiadokolacje.

Nie wierzyła, że można sobie nakładać ile się chce, i to już wszystko jest w cenie. Dla niej to nowość była. Cieszyłam się, że sprawiłam jej taką przyjemność. Fajnie, że i meble hotelowe jej się spodobały i wszystko. No a jaki szok był jak zobaczyła morze. Chyba nigdy nie zapomni tego wyjazdu i kąpieli wśród fal.