Muzyka na wesele

Gdy z moją żona organizowaliśmy nasze wesele była moda tylko i wyłącznie na to aby na weselu grał zespół. Tak naprawdę inne opcje nie wchodziły w grę. Jednak my z żoną jakoś od zawsze mieliśmy trochę inne spojrzenie na rzeczywistość i nam po prostu podobały się inne rzeczy, nie koniecznie te popularne.

Chcieliśmy, aby na weselu był dj

najlepszy DJI tak było właśnie z oprawą muzyczną naszego wesela. Nie chcieliśmy mieć zespołu. Każdy na jakim tylko weselu byliśmy miał właśnie zespół. A my chcieliśmy by u nas był wodzirej na wesele taki z prawdziwego zdarzenia. Miał być to DJ i wodzirej. Dla nas takie rozwiązanie miało po prostu same plusy. Wodzirej to miał być taki konferansjer, który miał poprowadzić całą imprezę i porywać ludzi do zabawy. A najlepszy DJ miał po prostu puszczać taką muzykę, która na takich imprezach jak wesele sprawdza się najlepiej. Bo na pewno DJ na studniówki puszcza inne piosenki niż taki na wesele. Zespół nie koniecznie chciał przecież wszystko grać. No nie oszukujmy się do niektórych piosenek trzeba mieć także bardzo duże zdolności wokalne. A DJ puści wszystko to co na co goście mają tylko ochotę. Gdy organizowaliśmy wesele w Poznaniu bardzo ciężko było znaleźć kogoś takiego. Jednak na szczęście udało nam się. Oczywiście rodzice chcieli żeby był zespół i nie wyobrażali sobie, że wesele poprowadzi jakiś wodzirej. Bo przecież co inni o tym powiedzą. Jednak my z żona w całości płaciliśmy za swoje wesele i rodzice w różnych kwestiach nie mieli za wiele do powiedzenia.

Pamiętam, że po weselu było głupio z tego powodu, że tak upierali się przy zespole bo wodzirej bardzo się spodobał. Myślę, że osoby, które były na naszym weselu naprawdę dobrze się bawiły. Jeszcze po tylu latach jak czasem widzimy się z rodziną czy znajomymi to wspominają właśnie nasze wesele, że było tak dobrze.

Czytaj więcej na: video-tec.pl