Nasz dom i sprawdzone firmy budowlane

Z mężem zdecydowaliśmy się na budowę domku i chcemy go mieć na wsi pod Grudziądzem. Początkowo mąż chciał dom w Toruniu, ale ostatecznie zdecydowaliśmy się zrobić inaczej.

Toruńskie sprawdzone firmy budowlane i nasza budowa

firmy budowlanePoprosiłam męża aby przejrzał sprawdzone firmy budowlane z Torunia i zdecydował, która firma budowlana będzie miała najlepszą ofertę i wykona dla nas usługi budowlane, których potrzebujemy. Mąż znalazł zakład budowlany w Grudziądzu, gdzie właściciel mógł od zaraz rozpocząć pracę i nie musieliśmy czekać. Materiały budowlane zapewniła firma budowlana, która dla nas pracowała i mąż tylko rozliczał się z nimi finansowo. Owa firma budowlana z Grudziądza zapewniła nas, że dom postawią nam w ciągu trzech miesięcy co nas zadowalało, ponieważ nie spodziewaliśmy, że tak szybko da się to zrobić. Mąż codziennie jeździł na teren budowy i obserwował jak idą prace. Był pod ogromnym wrażeniem, ponieważ zgodnie z zapewnieniami firma budowlana uwijała się naprawdę szybko. Mamy własne mieszkanie w centrum Grudziądza, ale stwierdziliśmy, że nie będziemy go sprzedawać, ponieważ jak syn dorośnie, to będzie miał własne mieszkanie a do tego czasu będziemy je wynajmować. Do nowego domu mamy się wprowadzić z końcem października i ten termin nam odpowiada, ponieważ mamy w tym czasie oboje urlop, który będziemy mogli przeznaczyć właśnie na przeprowadzkę. Kiedyś pojechałam z mężem zobaczyć jak idzie praca i sprawdziłam okolicę, która była naprawdę piękna, ponieważ dokoła wszędzie były lasy i nawet staw niedaleko domu.

Poszłam też do sąsiadki, która mieszka obok, żeby się przywitać i przedstawić. Ludzie w tej okolicy są bardo przyjaźni, więc wiedziałam, ze miejsce jest idealne. Jest też blisko szkoła, do której będzie uczęszczał nas syn i to jest kolejny powód, z którego jestem zadowolona.