Niedrogi sklep z etui

Osoby kupujące nowe i dość drogie telefony komórkowe czy smartfony, coraz częściej decydują się na zakup odpowiedniego pokrowca do niego. Wynika to głównie z chęci zabezpieczenia się przed ewentualnymi kosztownymi naprawami.

Gdzie są najtańsze sklepy z pokrowcami?

sklep z etui do telefonówZakup pokrowca na telefon jest przeważnie inwestycją na kilka lat, gdyż przeważnie większość osób tyle czasu korzysta z jednego telefonu. Jeżeli chodzi o ich cenę, to jest to kwestia producenta i także materiału z jakiego jest on wykonany. Na rynku znajdziemy pokrowce zrobione z silikonu, który może być lekko utwardzony, gumy osłaniającej wyłącznie brzegi telefonu, tworzywa sztucznego czy też metalu. Niemniej jednak każdy posiada określone wady i zalety, a już na pewno zwiększa wagę i wymiary telefonu. Najcięższe i najbardziej masywne są pokrowce ze skóry, które są w formie książki, ponieważ osłaniają cały telefon przed ewentualnymi uszkodzeniami. Z pewnością do telefonu w pokrowcu trzeba się przyzwyczaić, ale za to zabezpiecza on telefon przed większością uszkodzeń, których dochodzi najczęściej w trakcie wyciągania z plecaka, torebki czy kieszeni. Niejeden sklep z etui do telefonów oferuje swoim klientom modele oryginalne, które pasują tylko na wybrany model oraz popularne pokrowce, które mogą być przeznaczone dla kilku modeli aparatów. Na pewno posiadanie etui na telefonie będzie lepsze niż jego brak, gdyż niejednokrotnie się okazuje, że naprawa uszkodzonego wyświetlacza czy klawiatury w telefonie kosztuje nawet kilkaset złotych.

Jeżeli chcemy zabezpieczyć telefon najniższym kosztem, to najlepsze będą silikonowe lub gumowe pokrowce, które całkiem dobrze się sprawuję. Trzeba do nich jedynie dokupić specjalne szkło hartowane lub żel osłaniający wyświetlacz przed pęknięciami.