Niezapomniane przyjęcie weselne w namiotach

Organizując wesele, należy liczyć się z ogromnymi kosztami i wieloma problemami technicznymi. Niejednokrotnie okres narzeczeństwa jest przedłużany nawet o kilka lat, ze względu na bardzo odległe terminy dostępności sal. Problem ten staje się coraz bardziej popularny, gdyż coraz rzadziej młoda para decyduje się na kameralny ślub w gronie najbliższej rodziny

Wesele w namiocie, jak z filmu

wynajem namiotów na weseleW amerykańskich komediach romantycznych oraz serialach komediowych, bądź obyczajowych bardzo często spotykamy się z ideą imprezy okolicznościowej organizowanej w namiocie. Niestety, wielkie posiadłości, prywatne namioty nad jeziorem, czy też własne miejsce zaaranżowane do tego typu celów dla wielu osób pozostaje tylko w sferze marzeń. Jednak kto nie chciałby przeżyć cudownego wesela, w ciepłą księżycową noc, w pięknym namiocie przygotowanym, jak sala? Z tego też powodu wynajem namiotów na wesele stał się niszową usługą. Wiele par, decyduje się na wyłamanie z lokalnych stereotypów, obniżenie kosztów (i bez tego już kolosalnych) a także skrócenie czasu oczekiwania, poprzez organizację przyjęcia weselnego właśnie w namiocie. Zapewnia to niepowtarzalny klimat i czyni ten najważniejszy dzień w życiu świeżo poślubionych małżonków niezapomnianym również dla gości weselnych. Jest to szansa na przeżycie własnej romantycznej przygody, o której marzy każda nastolatka, oglądając seriale, bądź komedia romantyczne.

Aranżacja wesela w namiocie staje się coraz bardziej popularna. Dzieje się tak również ze względu na nowe regulacje prawne, które pozwalają na wzięcie ślubu cywilnego w dowolnym miejscu, jeżeli tylko osoba uprawniona zgodzi się do tam udzielić. Dlatego też często praktykowane jest wzięcie ślubu w tym samym namiocie, co likwiduje problemy dojazdu gości na miejsce imprezy.