Nowa pracownica w firmie wykonującej szybkie pranie wykładzin

Ostatnio szef zatrudnił nową pracownicę. Ma na imię Jadwiga i mieszka gdzieś na obrzeżach Warszawy. Nasza firma sprzątająca świadczy usługi na wysokim poziomie, dlatego dokładnie dopiera sobie pracowników.

Pranie wykładzin jest przyjemne

pranie wykładzin Nowa pracownica Jadwiga została wydelegowana i odpowiadała za mycie okien w jednym z przedsiębiorstw oraz pranie wykładzin ze wszystkich pomieszczeń. Zastanawiałyśmy się jak sobie poradzi, bo to był jej pierwszy dzień w pracy. My z Marią dostałyśmy sprzątanie firm, które z nami od dawna współpracują, więc wiedziałyśmy, że szybkie pranie wykładzin-warszawa będzie przyjemne a mycie okien nie będzie stanowiło żadnego problemu. Ja bardzo lubię sprzątanie biur, ponieważ nie ma tam tyle pracy co w łazienkach czy kuchniach. Kiedy wróciłyśmy do biura, to przyszła również Jadwiga. Była bardzo zadowolona i powiedziała, że została pochwalona za mycie okien i szef powiedział, że robi doskonałe pranie wykładzin. Wiedziałyśmy już, że Jadwiga będzie z nami jeździła na sprzątanie biur. Skoro przetrwała pierwszy dzień w pracy i firma sprzątająca zdecydowała się ją zatrudnić to zdecydowałyśmy, że trzeba się zaprzyjaźnić. Powiedziałyśmy do Jadwigi, że mycie okien się na dziś skończyło a i żadne pranie wykładzin się nie zapowiada to trzeba się zrelaksować. Miałyśmy już koniec pracy i postanowiłyśmy Jadwigę zaprosić na kawę. Często się spotykamy po pracy w kawiarni w centrum Warszawy. Jadwiga poszła z nami. Powiedziała, że bardzo się cieszy, że firma sprzątająca dała jej pracę i będzie się na pewno bardzo starała.

Powiedziałam jej, że sprzątanie biur nie jest trudne i we wszystko ją dobrze wdrożymy. Bardzo się ucieszyła. Okazało się, że Jadwiga to bardzo fajna babka i na pewno będzie nam się dobrze razem pracowało. Polubiłyśmy się wszystkie co mnie cieszy.