Nowe posłanie dla Meli

 

Przeprowadzka do nowego domu była dla mnie wielkim wydarzeniem. Bardzo cieszyłam się na nowe wnętrza i meble w każdym pokoju. Wymianę mebli przeżyła też moja psinka, Melka. Długo szukałam dla niej nowego posłania. Stare legowisko nie wyglądało już dobrze i zdecydowanie było już dość zużyte, a więc w końcu nadszedł czas by je wymienić.

Nowe posłanie to połączenie wygody i dizajnu

posłanie dla psa w sklepieBardzo zależało mi na tym żeby kupić dla Melki takie posłanie, które będzie dla niej wygodne i będzie chętnie na nim spała i odpoczywała. Nie jest ona dużym psem, jest to średniej wielkości kundelek, ale posłanie dla psa zawsze powinno być większe niż pies, tak by zwierzę czuło się w legowisku wygodnie. Poszukiwanie legowiska zaczęłam od sklepów stacjonarnych jednak tam żadne posłanie nie przyciągnęło mojej uwagi pod względem dizajnu. Dopiero pewne posłanie dla psa w sklepie on-line po prostu mnie zachwyciło. Wybrane przeze mnie posłanie dla Melki wygląda jak mała, niska kanapa – jest po prostu urocze. Oprócz tego jest oczywiście bardzo wygodne – w środku wypełnione jest tzw. kulką silikonową, która się nie odkształca. Dzięki temu posłanie dla Meli jest bardzo sprężyste i komfortowe. Legowisko jest też duże. Co do dizajnu to przeważają w nim szare kolory, które połączone są z pastelowymi elementami. Materiał, którym pokryte jest legowisko jest niesamowicie miękki – w dotyku przypomina kocyki dla niemowląt.

Melka jest naprawdę zadowolona z nowego legowiska. Mimo, że i tak pozwalamy jej spać na kanapach czy łóżku to i tak najczęściej leży ona na swoim legowisku. Myślę, że świadczy to o tym, że udało nam się znaleźć naprawdę świetne posłanie, które jest w stu procentach dopasowane do jej potrzeb. Zastanawiam się nad tym by kupić jej kolejne, takie samo legowisko tylko w innych kolorach i ustawić je jej na ogrodzie, w cieniu.