Nowe zabudowy szklane w firmie

Nasz szef ostatnio dał nam kilka dni wolnego, z powodu zmian, które szykowały się w firmie. Miał zrobić nam niespodziankę (mamy dobre kontakty ze wszystkimi w firmie). Ciekawiliśmy się, co tam wymyśli, ale nie spodziewaliśmy się aż takiej zmiany.

Profesjonalne biura w pracy

solidne zabudowy szklaneGdy już wróciliśmy z wolnego, powitał nas szef z uśmiechem na ustach. Zaprowadził nas do środka biurowca i pokazał, co wykonali przez te kilka dni. Byliśmy w szoku. Zrobili nam takie szklane wyspy, wydzielone dla każdego. Będe teraz miała swoje miejsce do pracy z moim komputerem. Dostałam też dużą szafkę i wieszak na ubrania. Będzie to wyglądać bardzo profesjonalnie. Były to solidne zabudowy szklane o których kiedyś coś wspominał. Pokazywał nam nawet zdjęcia jakiś czas temu, ale myśleliśmy, że po prostu sobie marzy. Nie wiedzieliśmy, że takie coś planuje. Byłam bardzo zadowolona, bo poprzedni wygląd firmy niezbyt nam się podobał. Wszystkie biurka mieliśmy obok siebie, i nie wyglądało to zbyt ciekawie. Teraz machamy do siebie zza szklanych szyb. Z jednej strony większa prywatność, a z drugiej, i tak się widzimy, wystarczy spojrzeć. No ale chociaż tak nie słychać rozmów przez te szyby, i nikt nam nie przeszkadza, gdy rozmawiamy z klientami przez telefon wszyscy na raz. Pamiętam, że zawsze było to utrapienie, bo nie mogliśmy się wtedy dobrze porozumieć, i powstawały z tego różne pomyłki czasem. Teraz z takim unowocześnieniem, to nie dość, że wygląda pięknie, to jest bardziej funkcjonalnie niż było.

Wiadomo, że praca to praca, i nieważne gdzie, jednak wygląd miejsca pracy robi znaczenie. Od razu lepiej nam się zaczęło pracować przy tych szklanych wysepkach, i czujemy się docenieni, bo każdy ma swoje osobne miejsce, i jesteśmy tak samo ważnymi pracownikami.