Nowy salon meblowy – meble kuchenne na wymiar

Na moim osiedlu powstał niedawno nowy salon meblowy. Salon ten z tego co mogłam zaobserwować podczas budowy ma bardzo dużą powierzchnię. W Gdańsku jest wiele salonów meblowych jednak ten ma być zupełnie inny.

Meble kuchenne na wymiar są ciekawe

meble kuchenne na wymiarPewnie dlatego też na otwarcie były naprawdę tłumy ludzi chętnych zobaczyć co tam się będzie działo. W tym salonie meblowym mają być bowiem robione meble na zamówienie czego raczej nie ma w typowych salonach. Co prawda są salony gdzie są robione tanie meble kuchenne na wymiar w Gdańsku ale o innych meblach nie słyszałam. Także byłam bardzo ciekawa z mężem co też tam będzie w tym salonie i dlatego też poszliśmy na otwarcie. Nie za bardzo lubimy chodzić tam gdzie są naprawdę tłumy ludzi jednak tym razem ciekawość wygrała i się tam wybraliśmy. Okazało się, że rzeczywiście praktycznie wszystko można zamówić takie jakie się chce i to zostanie wykonane. Te meble na wymiar jakie były w salonie były naprawdę pięknie i niespotykane. Już w dzień otwarcie widziałam, że były naprawdę długie kolejki do tego żeby złożyć zamówienie. A to przecież dopiero pierwszy dzień. Czyli ludziom po prostu spodobał się taki pomysł. Bo jest to coś czego rzeczywiście wcześniej nie było. Mi spodobały się szafy na wymiar, bo chyba od kiedy pierwszy raz zobaczyłam takie duże szafy to chciałam je po prostu mieć u siebie. To jest jednak duża wygoda mieć u siebie w mieszkaniu taką właśnie dużą szafę. Szafy te były w naprawdę bardzo różnych cenach. W zależności od tego z czego były zrobione. W następnej alejce były drzwi na wymiar i tu były takie klasyczne drzwi wewnętrzne. A były także takie drzwi fantazyjne zupełnie inne.

Oczywiście cena ich także była dużo wyższa. Jednak jeśli ktoś chciałby zaszaleć to jest to miejsce gdzie może to zrobić. Myślę, że ten salon przyciągnie wiele projektantów wnętrz.