Odnawiamy biuro rachunkowe

Niektórzy narzekają na swoją pracę. Ale my nie.Prowadzimy małe biuro rachunkowe ze współpracownikami. Jego miejsce to Bydgoszcz, i bardzo mi się tu podoba. Taka praca mi odpowiada, bo przede wszystkim nie muszę stać godzinami, tylko mam pracę siedzącą.

Bydgoskie biuro rachunkowo i jego remont

biuro rachunkoweZawsze dobrze się uczyłam, by móc podjąć jakąś lekką i wygodną pracę. Taka księgowość to dla mnie bardzo dobre wyjście. Wystarczy tylko trochę opanować zasady obsługi programów komputerowych i znać podstawową matematykę. Ostatnio postanowiliśmy trochę odnowić nasze biuro rachunkowe bydgoszcz, bo mieściło się w starym budynku, i wszystko było do kapitalnego remontu. Zwlekaliśmy z tym długo zanim zabraliśmy się do porządnej pracy. Bo to nie tak łatwo, księgowość musi pracować cały czas, więc na ten moment miałam wszystko przeniesione do domu i pracowałam u siebie. Nie narzekam, bo było wygodnie, a panowie z ekipy remontowej w tym czasie pracowali w naszym biurze. Mogłam trochę odetchnąć, bo nie trzeba było poświęcać tyle czasu rano, aby wstać i zjawić się w pracy. Musiałam jeździć dwoma autobusami, bo nie miałam żadnego bezpośredniego połączenia. No i przez to niby pracowałam 8 godzin, a miałam wyjęte z życiorysu ze 12. Nie narzekam, bo i tak mam lekko, nie muszę przenosić ciężkich rzeczy i zamęczać się. No ale parę takich dni z pracą w domu się przydaje. To też okazja dla mnie na sprawdzenie się, i zobaczenie jak potrafię zorganizować sobie swój czas, kiedy nikt nade mną nie stoi i mnie nie pogania. Podobało mi się to, że jestem szefem sama dla siebie.

Moi znajomi zawsze mnie podziwiali, że jestem taka zdeterminowana, i najpierw wszystko dokończę, co mam ważnego do zrobienia, a dopiero na później odkładam sobie pracę. Mam nadzieję, że tak będzie i tym razem, i że wrócę po remoncie z dobrym nastawieniem.