Odpowiednie karmy dla psów

 

Nasza rodzina nie jest zbyt duża. Ja, mój narzeczony i nasza mała puchata kuleczka. Jesteśmy właścicielami prześlicznego pieska, z dobrej hodowli. Zawsze chciałam mieć zwierzątko, jednak moja mama była uczulona na sierść. Nie chciała słuchać nawet o psach, które mają włosie zamiast sierści. Wydawało mi się, że po prostu ich nie lubiła.

Dbam o odpowiednie odżywianie psa

karmy dla psów CanaganGdy zamieszkaliśmy sami, od razu pierwsze co zrobiłam, to spełniłam moje marzenie co do posiadania psa. Wzięliśmy sobie malutkiego, bo do bloku nie pasowałoby raczej wziąć sobie jakiegoś dobermana. Dbałam o niego jak o swoje dziecko. Karmiłam go wszystkim tym, co najlepsze. Nie chciałam, żeby mu cokolwiek zaszkodziło, a nie wiadomo, co się wkłada do byle jakich karm i czy faktycznie mają one tyle składników odżywczych co zapewniają producenci. Kupuję karmę tylko w sprawdzonym sklepie, który polecił mi nasz weterynarz. Dał nam nawet próbkę karmy dla psów Canagan, żebyśmy mogli sobie zobaczyć, czy pies ją w ogóle zje. Na szczęście zjadł i to z dużym apetytem. Dobrze, że weterynarze mają czasami próbki od różnych firm, bo szkoda kupić całe opakowanie i wydać pieniądze, a później się okażę, że zwierzak nie chce tego jeść. Naszemu psu zasmakowała karma i od razu pognałam do sklepu. Teraz już czeka zawsze przy misce gdy jest głodny. Dostaje to co najlepsze, bo karma zawiera wszystkie niezbędne składniki do rozwoju i zachowania zdrowia i odporności psa. Do tego nawet całkiem ładnie pachnie.

Radosny i zdrowy pies to szczęście całego domu. Zawsze tak prosi o jakieś przekąski, że aż ciężko mu się oprzeć. Warto wybierać porządne i sprawdzone karmy, bo może to nawet przedłużyć długość życia psa, kiedy cały czas dostaje wszystkie niezbędne składniki i mikro elementy.