Oryginalne nasiona konopi

Jeszcze kilka lat temu tak sprzedaż, posiadanie, jak i kupowanie nasion marihuany były nielegalne. Na szczęście prawo się zmieniło, ponieważ ziarna tej rośliny służyć mogą nie tylko gastronomii, ale również producentom kadzideł, poza tym bardzo wiele osób kolekcjonuje takie nasiona. 

Sklepy online z nasionami konopi 

nasiona konopiNasiona, które są sprzedawane w polskich sklepach internetowych pochodzą wyłącznie od sprawdzonych producentów, zarówno europejskich, jak i tych zza Oceanu. Dostępne jest ponad dwieście różnych gatunków ziaren, przy czym należy dodać, że nieustannie powstają nowe odmiany, które niemal od razu możemy znaleźć u hodowców. Nasiona konopi możemy kupować pojedynczo lub w pakietach. Oczywiście zakup w pakiecie jest bardziej ekonomiczny i szczególnie to czuć przy zakupie droższych ziaren. Natomiast jeśli jesteśmy już przy cenach, to należy wiedzieć, iż najtańsze nasiona nie kosztują więcej niż pięć złotych, natomiast najdroższe nawet kilkadziesiąt złotych. Ale oczywiście dotyczy to najbardziej popularnych odmian, uznanych też za najmocniejsze. Koszt nasion jak widać nie jest wysoki, dlatego też nie brakuje klientów, chcących je kupić, zwłaszcza, że to bardzo ciekawy sposób na prezent. Pamiętajmy jednak, ze legalne jest kupowanie, sprzedawanie i posiadanie nasion, ale nie ich uprawa. Bowiem jest to karane surowymi sankcjami prawnymi, a także finansowymi. Warto podkreślać to za każdym razem – nasiona marihuany sprzedawane są w celach kolekcjonerskich, gastronomicznych, a także przemysłowych.

Nie istnieją ograniczenia co do ilości nabywanych ziaren, toteż możemy kupować je bez ograniczeń. Miejmy na uwadze, że każde nasiono powinno mieć informację na temat tego, gdzie i kiedy zostało zebrane, ponieważ tylko wtedy wiemy, czy jest w pełni wartościowe.