Otwieranie własnego biznesu – skleroterapia

Gdy jakiś czas temu dostałam do ręki wypowiedzenie z pracy czułam się, jakby ktoś wbił mi nóż w serce. To była moja wymarzona praca, bo gdzie indziej mogę pracować po kosmetologii niż w zakładzie odnowy biologicznej?

Toruńska skleroterapia w nielicznych gabinetach

skleroterapiaAlbo salonie kosmetycznym? Muszę przyznać, że w tamtym momencie przyszłość widziałam w ciemnych barwach, gdyż bałam się, że nie znajdę innej pracy. Jednak mimo wszystko zaczęłam poszukiwanie pracy, pod frazami takimi jak na przykład „kosmetologia”. Przecież Toruń powinien być bogaty w takie oferty. Jednak żaden salon, jaki znalazłam nie miał w swojej ofercie interesujących i mniej powszechnych zabiegów. Na przykład po wpisaniu tagu „skleroterapia toruń” wyskoczył tylko jeden salon kosmetyczny, co jest przerażające, bo jak Toruń może nie posiadać lepszego salonu? Dlatego w mojej głowie zrodził się pomysł własnego biznesu. Uznałam, że nie mam nic do stracenia, trochę oszczędności na koncie jeszcze mam, a na razie klientów mogłabym przyjmować w moim własnym mieszkaniu. Zdecydowałam się na próbę zdobycia dofinansowania w Urzędzie Pracy, co na szczęście mi się udało i za te pieniądze kupiłam wszystek potrzebny sprzęt. Następnie zatrudniłam informatyka, który stworzył mi stronę i sprawił, że widniałam na pierwszym miejscu po wpisaniu na przykład „powiększanie ust”. Następnie na strony typu „usługi Toruń” wrzucił moją reklamę na stronę z najróżniejszymi salonami piękności i odnowy, a dzięki tagom typu „kwas hialuronowy” moja oferta zaczęła wzbudzać całkiem duże zainteresowanie, najpierw w okolicach miasta Toruń, co odbiło się na tym, że moje telefony się urywały.

Najpopularniejszym tagiem okazało się „botox”, co mnie bardzo zdziwiło, bo nie spodziewałam się, że Toruń posiada aż tylu chętnych na zabieg wstrzyknięcia botoxu. Jednak okazało się, że ludzie stają się coraz bardziej nowocześni i otwarci na tak duże zmiany.