Ożywiamy nasze mieszkanie czyli nowe tapety ścienne

Ostatnio bardzo źle czułam się w moim domu. Niby wszystko było czyste, i ładne no ale coś powodowało, że nie czułam się komfortowo. Zastanawiałam się co to może być, aż w końcu przyszło mi do głowy, że może zmęczył mnie już mój wystrój.

Tapety ścienne i odświeżenie pokoju

tapety ścienneOd lat wszystko wyglądało tak samo. te same szare ściany,wyglądające na zmęczone, te same meble. No ale na wymianę mebli nie mieliśmy teraz pieniędzy. Było dużo innych wydatków. Koleżanka powiedziała mi, że tapety ścienne na pewno dodałyby mojemu domowi trochę świeżości. Opowiadała, że wzorów jest w tej chwili pełno, a cena tapet wcale nie jest taka wysoka, jakby się mogło wydawać. Doradziła, żebym któregoś dnia przeszła się z nią do sklepu i przekonała się na własne oczy. No i dodatkowo nie trzeba robić tapet na całych ścianach, można je zrobić na przykład w połowie. Wybrałam się więc z nią w weekend do sklepu i pokazywała mi różne wzory. Znała się na tym, bo ostatnio sama robiła drobny remont u siebie. Spodobała mi się czerwona tapeta. Pan konsultant powiedział, że te tapety które wybrałam, to tapety zmywalne i są bardzo łatwe i proste w użytkowaniu. Zapytałam go, ale jak to zmywalne, to znaczy, że mogę je zmyć i znikną? Zaśmiał się głośno i odparł, że to chodzi o to, że można je bez problemu myć i czyścić, zmywać plamy i tak dalej. Och, jaka ja byłam głupia, zawsze coś źle zrozumiem, a potem się ze mnie śmieją. Niestety, cena trochę zbiła mnie z tropu, spodziewałam się niższej. Okazało się jednak, że znów źle spojrzałam, i cena nie dotyczyła wcale tapet, tylko jakiegoś stołu. Jestem tak szaloną i roztrzepaną osobą, że dobrze, że koleżanka ze mną była i pomogła.

Dzięki niej teraz będę miała poczuć się w swoim własnym domu dobrze. Tak jak kiedyś, gdy dopiero się do niego wprowadzałam, bo od wtedy nic w nim nie robiliśmy.

Więcej o tapetach na stronie www.wyjatkowetapety.pl