Piękna naklejka ścienna dla przedszkola

Od kilku lat jestem dyrektorką przedszkola. Kiedy mnie mianowano na to stanowisko ucieszyłam się niezmiernie. Nie tylko ze względu na sam awans. Po prostu wiedziałam, że teraz mogę wreszcie odremontować ten smutny budynek!

Wesołe przedszkole pełne naklejek ściennych!

naklejki ścienne do przedszkoliZorganizowaliśmy ogromny festyn mający na celu zbiórkę pieniędzy na remont naszego przedszkola. Dzięki uzbieranej kwocie, oraz nieocenionej pomocy darczyńców mogłam wreszcie zamienić stare przedszkole w nowoczesny ośrodek dla dzieci! Zarządziłam zatem czym prędzej gruntowny remont przedszkola łącznie z wymianą podłóg. Byłam niesamowicie szczęśliwa, kiedy dodatkowo rodzice dzieci uczęszczających do przedszkola zaoferowali swoją pomoc przy remoncie. Ja również pomagałam. Wszyscy malowaliśmy ściany na ciepłe kolory, oraz wynosiliśmy stare, nadszarpnięte biegiem czasu meble. Wkrótce do mojego przedszkola można było znosić nowe zakupione kolorowe meble przyjazne dzieciom, a także nowe zabawki. Najwięcej radości jednak przyniosło nam dekorowanie ścian. Naklejki ścienne do przedszkoli, jakie udało mi się znaleźć w internecie stanowiły doskonałe dopełnienie każdej sali w której przebywały dzieci. Naklejki przedstawiały najróżniejsze postaci z modnych ostatnio bajek, dlatego wnosiły dodatkowo nieco nowoczesności w progi naszego przedszkola. Przyozdobiliśmy nimi zarówno sale, jak i korytarze. Naklejki były naprawdę świetnej jakości, o intensywnych kolorach, a nawet pomimo swoich wielkich rozmiarów nie stanowiły problemu w montażu.

Wreszcie przedszkole, którego jestem dyrektorką nabrało dziecięcego blasku i wesołości. Tuż po remoncie zrobiliśmy zdjęcia i załączyliśmy je na stronie internetowej. Widać, wielu rodzicom spodobał się nowy wygląd przedszkola, bowiem coraz więcej z nich postanowiło zapisać do nas swoje pociechy!