Podświetlana gablota u jubilera może zachwycić

Ostatnio szukaliśmy jakiejś biżuterii dla mamy na kolejną rocznice ślubu naszych rodziców. Zastanawialiśmy się gdzie się udać w tym celu – czy zaufać jakimś sklepom internetowym czy może lepiej obejrzeć w sposób tradycyjny możliwe wyroby. Postanowiliśmy połączyć jedno i drugie.

Jak gablota może wprawić w zachwyt

gabloty pleksiCałą akcję rozpoczęliśmy od określenia, rzecz jasna, funduszy, jakimi dysponujemy i uzgodnienia czego będziemy szukać. Tata chciał jakiś pierścionek, ja bransoletkę, brat z koli kolię. Rozbieżność zdań powstała, jak widać już na samym początku. Ustaliliśmy ile jesteśmy w stenie poświęcić pieniędzy na tę okazję  i postanowiliśmy poszukać najpierw kompletów – bo może uda się połączyć wszystkie pomysły w jedną całość. Przeszukaliśmy strony internetowe sklepów, jakie są dla nas dostępne również na żywo w najbliższej okolicy, żeby móc wybrać mniej więcej co nam się podoba, a już na miejscu w sklepie stacjonarnym przekonać się czy wybór jest słuszny. Wybraliśmy więc kilka kompletów i z tą wiedzą pojechaliśmy do jubilerów. Każde z nas stanęło przed inną gablotą pleksi i podziwialiśmy w zachwycie to co widzieliśmy. Biżuteria w gablocie lśniła jeszcze bardziej niż na najlepszych zdjęciach w Internecie. Pierścionki połyskiwały swymi oczkami uroczo. Gabloty były bardzo liczne i miały wiele różnych półeczek i zakamarków, dzięki którym eksponowane świecidełka zyskiwały w oczach widza. Niektóre z tych gablot były cudnie podświetlone, że zachwyt patrzącego był jeszcze większy. W drugim sklepie było jeszcze więcej gablot i same one były tak fikuśnie skonstruowane, że łapaliśmy się na tym, że zamiast wybierać biżuterię – zatrzymujemy się, by podyskutować nad tym, jak gabloty pleksi mogą być pięknie i zachęcająco wykonane.

Koniec końców musieliśmy wybrać prezent dla mamy, bo jeszcze chwila, a kopilibyśmy jej taką gablotkę, żeby mogła sobie w niej trzymać wszystkie świecidełka, które posiada, oczywiście z odpowiednio pięknym oświetleniem. Mam nadzieję, że spodoba jej się to, co kupiliśmy.