Poduszka shiatsu – co o niej wiemy?

 

Nie ma nic gorszego jak ból pleców i karku, w szczególności po ciężkim dniu pracy. Doskonałym rozwiązaniem okazuje się być poduszka do masażu, która wpływa kojąco na bolesny odcinek ciała. Mało kto o tym wie, ale naśladuje ona ruchy masażu shiatsu, który stosowany jest w krajach azjatyckich, a coraz częściej w Polsce.

Najważniejsze rzeczy o poduszce masującej w skrócie

poduszka masująca masażer shiatsu opiniePoduszki do masażu to elektroniczne urządzenia do masażu, które szybko i skutecznie łagodzą nawet najsilniejsze napięcia mięśniowe w danej części ciała. Dzięki kompaktowym wymiarom można wygodnie korzystać z poduszki do masażu w domu lub w biurze. Zasadniczo wszystkie poduszki do masażu są podzielone na poszczególne kategorie zgodnie z ich zasadą działania. Pierwsza to poduszka masująca masażer shiatsu opinie na ten temat są jednoznaczne – jest to najlepsze rozwiązanie dla tych, których męczy stały ból pleców. Skuteczność stosowania tego masażu jest zaskakująco wysoka, a komfort który daje uzależnia każdego użytkownika.  Druga kategoria to wibracje, z kolei trzecia to wibracje połączone z masażem shiatsu. Najpopularniejsze są obecnie poduszki do masażu Shiatsu, ale można oczywiście przetestować wszystkie, aby móc dopasować odpowiednie urządzenie do swoich potrzeb. Poduszki do masażu, które działają zgodnie z zasadą Shiatsu, mają wiele funkcji i zapewniają mocniejsze masaże. W przeciwieństwie do urządzeń do masażu Shiatsu, poduszki do masażu, które oferują tylko masaż wibracyjny, są prostsze w wyposażeniu, ale to też przekłada się na jakość masażu.

Decyzja należy jednakże do indywidualnych preferencji użytkownika. Opinie są jednakże jednoznaczne, masażery shiatsu są znacznie lepsze, niż zwykłe tradycyjne poduszki wibracyjne do masowania karku. Warto więc zainwestować w omawiany produkt.