Polecane body dla dziecka

Zakup ubranek dziecięcych jest z pewnością jednym z najprzyjemniejszych zadań dla większości przyszłych i obecnych mam. Co prawda trzeba ich zrobić spory zapas, ale w większości przypadków nie są one zbyt drogie, a mają dobrą jakość.

Ile kosztują body niemowlęce?

body z krótkim rękawem - rozmiar 92Narodziny maluszka niemalże całkowicie zmieniają świat rodziców, którzy na ten moment się przygotowują. Z punktu praktycznego, najważniejsze jest skompletowanie wyprawki, w której nie zabraknie podstawowych produktów. Jednym z elementów wyprawki są ubranka, których dzieci powinny mieć sporo, gdyż często je niszczą i przede wszystkim brudzą. Dla maluchów, które noszą pieluszki, idealne są body z krótkim rękawem – rozmiar 92 będzie idealny dla półtora rocznego dziecka. Jednakże przy ich wyborze najlepiej się kierować wysokością dziecka, ponieważ maluchy rosną w różnym tempie. Jeżeli dziecko ma długość od osiemdziesięciu pięciu do dziewięćdziesięciu dwóch centymetrów, to z powodzeniem można mu zakładać body w rozmiarze dziewięćdziesiąt dwa. Zawsze lepiej kupować nieco większy rozmiar gdyż sama pieluszka zajmuje sporo miejsca. Podstawą jest wygoda dziecka, zatem nie mogą być zbyt obcisłe. Co do materiału ubranka, to powinna to być bawełna, gdyż obok bambusa, świetnie chłonie nadmiar wody i pozwala skórze oddychać, dlatego też sprawdza się o każdej porze roku. Ponadto body są na tyle uniwersalne, że pasują na każdą okazję i do każdej stylizacji. W sprzedaży znajdziemy je także z długim rękawem oraz na ramiączkach.

Chcąc kupić wygodne body dla dziecka, trzeba wydać od dziesięciu do nawet pięćdziesięciu złotych za sztukę. Ta rozbieżność cen, przede wszystkim wynika z jakości materiału z jakiego są wykonane oraz od producenta, zatem każdy znajdzie model na miarę swoich możliwości.