Poszukiwania doradcy restrukturyzacyjnego z Gliwic

Od razu jak przyszedł kryzys i w mojej firmie zaczął robić się problem z utrzymaniem ciągłości zleceń i przelewów, wiedziałem że nie poradzę sobie z utrzymaniem firmy na najwyższym poziomie. Był to młody biznes i nie miałem jeszcze odpowiednich oszczędności, które pozwoliłyby mi „przeczekać” zły moment. Od początku wiedziałem, że doradca restrukturyzacyjny, może mi się przydać.

Znalazłem dobrego doradcę restrukturyzacyjnego z Gliwic

doradca restrukturyzacyjny gliwiceDo tej pory nie korzystałem jednak z pomocy takich osób, dlatego nie wiedziałem do kogo powinienem się wybrać. Zależało mi na tym, aby trafić na osobę, która posiada bardzo duże doświadczenie oraz wiedzę z zakresu prawa restrukturyzacyjnego oraz upadłościowego. Odpowiednią osobę poleciła mi moja koleżanka. Był to doświadczony i rekomendowany doradca restrukturyzacyjny Gliwice to miejscowość, w której mieściła się jego kancelaria prawna. Od razu zdecydowałem się do niego wybrać. Mieszkałem w tym mieście, dlatego miałem bardzo blisko. Jak się okazało doradca miał bardzo szybkie terminy i mógł mnie od razu przyjąć i zająć się moją sprawą. Byłem bardzo zadowolony z jego pomocy, ponieważ okazał się świetnym specjalistą, który po indywidualnym przeanalizowaniu mojej sytuacji od razu podpowiedział mi, jakie kroki prawne powinienem teraz powziąć, i jakie to przyniesie skutki w najbliższym czasie.

Dzięki jego pomocy udało mi się szybko wyjść z długów i rozłożyć długi na raty, które nie były dla mnie niemożliwe do spłaty. Moja firma znacznie się zmieniła, jednak najważniejsze, że nie upadła. Doradca w moim imieniu sporządzał wszystkie pisma i podpowiadał z kim powinienem pójść na ugodę dotyczącą wierzytelności. Byłem mu bardzo wdzięczny za pomoc, tym bardziej że swoje usługi wyceniał na przystępnym poziomie.