Potrzebowałam zrobić sobie manicure w Warszawie

Niedługo moja córka miała wziąć ślub. Nie mogłam się doczekać tego dnia, chyba tak samo bardzo, jak ona sama. Oczywiście zależało mi na tym, aby dobrze prezentować się podczas tej uroczystości. Na co dzień pracuje fizycznie i nie mam czasu o siebie zadbać. Najbardziej zaniedbane są moje dłonie. Dlatego z okazji ślubu córki chciałam zrobić sobie profesjonalny manicure.

Gdzie w Warszawie zrobię sobie manicure?

manicure - warszawa praga południeDoszłam do wniosku, że najlepiej będzie, jak wykonam sobie te paznokcie w jakimś zakładzie kosmetycznym. Zależało mi na profesjonalnym wykonaniu. Moja przyjaciółka z pracy poleciła mi sprawdzone przez siebie miejsce, gdzie można było zrobić piękny manicure – Warszawa Praga Południe to okolica, w której znajdował się ten salon kosmetyczny i gdzie musiałam dojechać. Na szczęście był tam bardzo dobry dojazd, dlatego nie miałam z tym najmniejszego problemu. Jeszcze tego samego dnia zadzwoniłam na podany przez przyjaciółkę numer telefonu i umówiłam się na wizytę na kilka dni przed ślubem. Jak się już wkrótce przekonałam, to był prawdziwy „strzał w dziesiątkę”. Na miejscu przyjęła mnie profesjonalna i fachowa kosmetyczka, która wykonała na moich dłoniach przepiękny manicure. Efekt końcowy przeszedł moje najśmielsze oczekiwania i bardzo mi się podobał, przede wszystkim dlatego, że paznokcie były zrobione w sposób naturalny i nie rzucający się zbytnio w oczy.

Właśnie na czymś takim mi zależało. W dodatku do pomalowania paznokci zostały użyte wysokojakościowe i hipoalergiczne lakiery, co bardzo mi odpowiadało. Byłam również pod wrażeniem tego, że efekt utrzymał się na paznokciach przez przeszło dwa tygodnie. Nie miałam przez ten czas żadnych odprysków lakieru, dzięki czemu mogłam chwalić się pięknym wyglądem paznokci jeszcze długo po ślubie córki.