Potrzebowałem wypożyczalni samochodowej na lotnisku w Gdańsku

Jestem właśnie na wakacjach z rodziną za granicą. Byliśmy umówieni z moim znajomym, że przyjedzie po nas, jak będziemy wracać, na lotnisko, żebyśmy mogli komfortowo wrócić do domu. Niestety znajomy właśnie zadzwonił i powiedział, że jest chory, dlatego będę musiał poradzić sobie sam. Jako, że termin powrotu był już bardzo blisko, nie pozostało mi nic innego jak wypożyczenia auta.

Znalazłem tanią wypożyczalnię samochodową

wypożyczalnia samochodów gdańsk lotnisko najtaniejZależało mi na tym, aby znaleźć wypożyczalnię na lotnisku, albo przynajmniej taką która podstawi mi samochód na lotnisko. Podróż komunikacją miejską była bowiem nie możliwa ponieważ mieliśmy ze sobą sporo bagażu i małe dziecko. Poszukiwania takiej wypożyczalni rozpocząłem od internetu. Wpisałem w wyszukiwarkę frazę: wypożyczalnia samochodów gdańsk lotnisko najtaniej i zacząłem przeglądać oferty. Udało mi się znaleźć tanią wypożyczalnię samochodów oferującą bezpłatne podstawienie samochodu na teren lotniska. W tej wypożyczalni nie było także kłopotu z tym, aby do samochodu został dołączony fotelik dziecięcy. Wypożyczalnia miała także duży wybór aut. Mnie zależało przede wszystkim na samochodzie z dużym bagażnikiem. Znalazłem taki bez problemu w ich ofercie i od razu zarezerwowałem go online. Wpłaciłem zaliczkę i dostałem potwierdzenie rezerwacji. W dniu przylotu na lotnisko, samochód został podstawiony punktualnie. 

To była bardzo profesjonalna wypożyczalnia samochodów i jestem z niej bardzo zadowolony. Bardzo tanio wypożyczyłem samochód. W porównaniu z innymi wypożyczalniami pierwsza doba za wypożyczenie nie była wcale zawyżona cenowo. Bardzo podobało mi się również to, że podstawiony samochód był zatankowany do pełna oraz posiadał dodatkowe wyposażenie takie jak: apteczka, gaśnica czy też płyn do spryskiwaczy.