Praca w magazynie z dobrymi destylarkami

 Pracuję na magazynie i wydaje mi się, że przez okres mojej pracy nic mnie nie zdziwi. Dzisiaj wjechała do nas destylarka do wody i musiałem ją wypakować i załadować.

Praca przy autoklawach nie jest łatwa

myjka ultradźwiękowaZdziwiłem się, że przyjechała tylko jedna sztuka, po potrzebujemy więcej, ale pewnie tak jak ostatnio nam dowiozą później. Dzisiaj było przyjęcie towaru i wjechały myjki ultradźwiękowe, które już się skończyły całkowicie oraz autoklawy, których też już niewiele zostało. Taka myjka ultradźwiękowa nie jest ciężka, więc zawsze sam rozładowuję towar. Tak samo jest jeżeli chodzi o autoklaw, więc przy rozładunku nie muszę prosić chłopaków o pomoc, którzy i tak już mają wystarczająco dużo swoich obowiązków. W naszej firmie pracuje taka Joasia, która jest z księgowości. Bardzo fajna dziewczyna, z którą lubię rozmawiać. Zawsze jak zanoszę do niej rozliczenia naszych wypłat to robi mi kawę i sobie trochę rozmawiamy.
Joasia jest mężatką od dwunastu lat i jest szczęśliwa w związku. Z mężem planują dzieci, ale na razie im nie wychodzi. Joasia bardzo dużo mi opowiada o swoim mężu i ja także sporo jej mówię. Co prawda nie mam żony, ale mam narzeczoną, z którą niebawem planujemy wziąć ślub i powoli zaczynamy działać w temacie. Kiedy tak rozmawialiśmy to zadzwonili do mnie z magazynu, że przyjechała kolejna destylarka do wody i musiałem zejść na dół, żeby podpisać odbiór i sprawdzić towar czy jest kompletny i nie został w żaden sposób uszkodzony podczas transportu Zawsze najpierw wszystko sprawdzam i jeżeli jest w porządku to dopiero wtedy kwituję odbiór.

Taką mamy procedurę u nas, ponieważ bez tego mogłyby być problemy przy ewentualnej reklamacji, ale takie sytuacje mają miejsce naprawdę bardzo rzadko. Dzisiaj po robocie jestem umówiony z narzeczoną i idziemy do urzędu wybrać termin ślubu. Jestem dość podekscytowany.

Najlepszy sprzęt znajdziecie na: www.yeson.eu