Problem z kanalizacja a mini wuko

Cieszę się, że udało mi się wygrać ten przetarg na budowę nowego osiedla. Jest to dla mnie dość dużo zlecenie i nieźle na tym zarobię. Wcześniej na terenie były jakieś stare kamienice, które zostały wyburzone, ale naprzeciwko została jedna, która została odnowiona. Podobno kanalizacja jest wspólna, dlatego muszę to sprawdzić.

Mini wuko będzie pomocne

mini wukoMam znajomego, który pracuje w wuko to mi na pewno pomoże to rozwiązać. On to jest dość życzliwy, bo kiedyś nawet pożyczył mi niedrogie mini wuko jak musiałem oczyścić kanalizę. Nie raz mu zlecałem też serwis i współpraca nam się zawsze dobrze układa. Kiedy pracownicy zajmowali się budową to poszedłem sprawdzić studzienki, od dewelopera wiem, że jakiś czas temu było wykonane tutaj płukanie kanalizacji, ale chciałem się upewnić, że wszystko jest ok. Znajomy obiecał w ciągu godziny przyjechać. Powiedział, że czeka aż wróci przyczepka, która zabrał jego pracownik i od razu się do mnie zabiera. Na miejscu pojawił się zgodnie z uprzedzeniem i obaj poszliśmy sprawdzić jak wygląda ta kanalizacja, aby mieć pewność, że wszystko jest w porządku. Znajomy powiedział, że kanalizacja jest w doskonałym stanie i może jedynie wykonać płukanie kanalizacji dla mojej pewności. Ucieszyłem się, bo miałem nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Porozmawialiśmy jeszcze chwilę i dowiedziałem się, że kupił on nowe urządzenie mini wuko i zapewnił, że w razie potrzeby chętnie mi je pożyczy. Podziękowałem mu za pomoc i zapytałem jak nowy dom, który dla niego moja ekipa budowała.

Jest zachwycony i rozważa budowę placu zabaw dla dzieciaków. Powiedziałem, by dał znać jak się zdecyduję, to podeślę mu kilku swoich chłopaków. Podziękował i wrócił do swojej firmy. Miał tego dnia sporo zajęć tak samo jak ja zresztą, bo muszę zamówić jeszcze okna.