Profesjonalne oprogramowanie sap

 

Pracowałem w firmie, dość dużej korporacji, która jak się dowiedziałem posiada bardzo zaawansowane technologicznie urządzenia pozwalające między innymi na ewidencję czasu pracy. Dostałem już pierwszego dnia specjalną kartę, którą odbijałem zarówno przy wejściu, a także przy wyjściu z firmy i pracodawca od razu widziałem na ekranie komputera, o której godzinie rozpoczynałem pracę, kończyłem ,a także kiedy byłem na przerwie, która mi przysługiwała.

Sprawne organizowanie pracy

sap hr

Bardzo odpowiadało mi takie rozwiązanie z tego względu, że oprogramowanie do ewidencji czasu pracy było również dla mnie bardzo promocje. Otrzymałem własny dostęp do swojego konta, gdzie mogłem podejrzeć wszystkie dni, gdzie byłem obecny w pracy oraz sprawdzić ilość godzin w danym miesiącu, jakie przepracowałem. Dzięki temu mogłem również sprawdzać, czy na koniec miesiąca brakuje mi jakichś godzin i czy muszę zostawać dłużej, albo czy też oprogramowanie sap hr mówi mi, że w ostatni dzień mogę wyjść kilka godzin wcześniej. Z poziomu pracodawcy było tam naprawde wiele ciekawych danych, które jak się domyślam bardzo skutecznie pozwalały na sprawdzenie, ile pracowałem, a także kiedy wychodziłem. Specjalistyczne oprogramowanie sap hr pozwalało pracodawcy również na wyliczenie dni urlopowych i przekazanie mi takiej informacji za pomocą komunikatów właśnie w tym programie. Co ważne, dostęp do takiego programu wymagał jedynie utworzenia nowego konta oraz połączenia z internetem, dlatego też od teraz sprawdzam wszystko praktycznie z dowolnego miejsca.

Jeśli mam wątpliwości, czy mogę wyjść wcześniej z pracy na przykład jutro mogę wykorzystać oprogramowanie do ewidencji czasu pracy, które podpowie mi, ile czasu mi brakuje, bądź ile mam w zapasie na ten miesiąc. Oprogramowanie sap sprawdzało się więc bardzo dobrze.