Protetyka w Olsztynie

 

Któregoś dnia, moja mama poprosiła mnie o odwiedziny, bo potrzebowała, żeby gdzieś tam ją podwieźć. Okazało się, że jest bardzo zestresowana i zapytałam jej, co się dzieje? Zanim zdążyłam się dowiedzieć, o co chodziło,t o już zdążyłyśmy stracić dużo czasu. A cała sprawa dotyczyła zębów, a raczej ich braku.

Czas przetestować protetykę w Olsztynie

protetyka cennik olsztynMama strasznie bała się założenia pierwszej sztucznej szczęki. Szykowała się do tego już długo, cały dół miała usunięty, górę tak samo. Mówiłam jej, żeby jak najszybciej się zapisała po szczękę, bo jak to wygląda, jak się uśmiecha bez zębów. Jednak nie wiedziała, jak będzie przebiegała wizyta i jak będzie się czuła z jakimś ciałem obcym w ustach. No ale protetyka cennik olsztyn nie mogła długo czekać. Powiedziałam jej, żeby się pospieszyła, bo jeszcze zdążą jej się dziąsła osunąć po ekstrakcji i wtedy szczęka będzie wyglądała niekorzystnie. Każde uzębienie wygląda inaczej, kiedy jest kompletne. Zęby są utrzymywane przez dziąsła, które są dla nich jak mury w budynku. Kiedy dziąsła nie mają już czego trzymać, to mogą zmienić swoje położenie. Zaciągnęłam mamę w końcu do protetyka i poszłam z nią, żeby mniej się bała. Miła pani protetyk trochę uspokoiła mamę i powiedziała, że nie ma się czego bać. Jak jej będzie coś nie pasowało, to tak długo będą poprawiać, aż będzie idealnie i nie będzie czuła tej protezy praktycznie. Mama zaufała pani, zrobiono jej wycisk i kazano przyjść po odbiór szczęki za jakiś czas.

Mama bardzo się denerwowała przed odbiorem protezy, więc wybrałam się znowu z nią. Okazało się, że była wykonana prawie idealnie. Tylko z przodu trzeba było coś lekko spiłować. A jaki nagle mama uśmiech zyskała. Nigdy nie miała takiego pięknego i pełnego jak teraz. I do tego jaki biały jest.