Prowadzę szkolenia bhp

Jestem specjalistką z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Skończyłam studia kierunkowe, do tego liczne szkolenia, mam też doświadczenie w branży. Pracuję w firmie zajmującej się takimi szkoleniami. Ostatnio wprowadziliśmy do naszej oferty nowość, a mianowicie szkolenia online, czyli przez internet.

Szkolenia bhp stacjonarne i internetowe

szkolenia bhp poznańNasze szkolenia bhp poznań są bardzo popularne i wybierane przez wiele firm, nawet bardzo znanych. Najczęściej chodzę do biur i tam udzielam szkoleń z bezpieczeństwa i higieny pracy. To standardowa metoda. Zbierają się wszyscy pracownicy w jednej sali, więc nie trzeba szkolić każdego działu osobno, chyba że każdy ma swoje wymagania. Na przykład ostatnio miałam szkolenia z zakładach chemicznych. Wiadomo że inne wiadomości są potrzebne pracownikom mającym styczność z niebezpiecznymi substancjami, a inne pracowników biurowym i z księgowości. Do tego też osobno odbywają się szkolenia dla menadżerów i kierowników. Oni są odpowiedzialni za innych, więc obowiązują ich inne przepisy. Jak już wspominałam to mamy teraz też szkolenia prowadzone internetowo. Przygotowuję właśnie takie informacje które będą dostępne po zalogowaniu na naszą stronę internetową. Oferta ma być zróżnicowana, ale na razie skupimy się na pracownikach biurowych i handlowych, bo ich jest najwięcej. Dla nich też nie trzeba niczego specjalnie przygotowywać, nie tak jak dla pracowników przemysłu, górników czy hutników. Oni pracują w ciężkich warunkach, więc przepisy są bardziej skomplikowane.

Najważniejsze to umieszczenie wszystkich przepisów na stronie i podawanie przykładów. Przyda się też możliwość zadawania pytań, może jakieś forum czy coś podobnego. Na pewno przyda się taka rzecz, bo nie każdy zrozumie wszystko za pierwszym razem, a w sieci wiadomości bywają sprzeczne.