Przygotowuję albumy dla rodziców ze zdjęciami ślubnymi

Dzisiaj po miesiącu od ślubu przyszły do mnie zdjęcia. Kurier przywiózł mi je do pracy. Fotograf poinformował mnie trzy dni temu, że zdjęcia zostały wywołane i zostaną doręczone przez kuriera. Podałam adres i nie mogłam się doczekać.

Zdjęcia ślubne są ważne

zdjęcia ślubneWidziałam w komputerze na specjalnej stronie zdjęcia ślubne. Miałam podać fotografowi numery zdjęć, które chciałabym żeby zostały wydrukowane. Fotografia jest dla mnie bardzo ważna. Postanowiłam wydrukować zdjęcia jeszcze dla moich rodziców i teściów. Planuję przygotować dla nich specjalny pamiątkowy album. Sama uwielbiam oglądać zdjęcia i wiem, ze na pewno bardzo się ucieszą z takiego prezentu. Zdjęcia ślubne na żywo wyglądają jeszcze piękniej niż w komputerze na stronie firmowej. Jestem bardzo wdzięczna fotografowi za tak piękną pamiątkę. Fotograf na wesele został mi polecony przez koleżankę z pracy. Cena na usługę była dosyć wysoka ale koleżanka zagwarantowała mnie, że na pewno będę zadowolona z efektu końcowego. Zdjęcia ślubne są dla mnie bardzo ważne. Chciałam żeby na moim ślubie był ktoś profesjonalny, kto poważnie podejdzie do tematu. Na co dzień mieszkam w Bydgoszczy. Ślub natomiast odbywał się poza miastem Bydgoszcz. Fotograf na wesele, którego wybrałam mieszkał w Bydgoszczy ale nie miał żadnego problemu żeby dojechać w inne miejsce. Oczywiście za dojazd do Torunia bo tam odbywało się wesele musiałam dodatkowo zapłacić. Kwota nie była duża. Podjechałam po pracy z mężem do sklepu żeby zakupić ładnie wykonane albumy. Dzisiejszy wieczór spędzę na wkładaniu do nich zdjęć.

Chciałabym dzisiaj wszystko skończyć bo jutro jedziemy do rodziców i od razu mogłabym im przekazać ich album. Rodzice na pewno się ucieszą. Nic nie wspominałam o takiej pamiątce więc się zupełnie tego nie spodziewają.

Więcej na www.jolantarylko.com