Przygotowuję stronę internetową dla odczynników chemicznych

Jestem Krzysiek. Pracuję jako informatyk. Jestem zatrudniony w dużej korporacji, która zajmuje się sprzedażą samochodów. Mój tata prowadzi sklep chemiczny. Działa na rynku już sześc lat.

Odczynniki chemiczne do badań

odczynniki chemiczneTata zawsze liczył, że kiedyś przejmę po nim biznes ale dla mnie nie był on interesujący. Odczynniki chemiczne nie były mi do niczego potrzebne. Kiedy tata zaczynał działalność byłem zdziwiony kto taki towar będzie kupował. Nie sądziłem, ze firmowe odczynniki chemiczne są potrzebne do tak wielu badań i eksperymentów. Tata zawsze mi o tym opowiadał. Odczynniki, które tata zamawia są sprowadzane od najlepszych producentów lub z najlepszych hurtowni,. Tata zamawia odczynniki chemiczne najlepszych firm w najniższych cenach. Dobrze odnajduje się w tym biznesie i jestem zdziwiony, że tak dobrze sobie radzi. Hurtownia chemiczna, z która tata współpracuje ma bardzo ładnie przygotowaną stronę internetową. Od razu zwróciłem na nią uwagę jako informatyk. Można w hurtowni zamawiać odczynniki przez internet. Hurtownia odczynników chemicznych taką usługę zapewnia tylko swoim stałym klientom. Tata zatrudnia panią Monikę, która zawsze była za to odpowiedzialna. Teraz pani Monika jest na urlopie chorobowym a tata do jutra musi złożyć zamówienie. Powiedziałem, ze m,u pomogę. Tata dyktował jaki odczynniki potrzebuje. Ja je szukałem na długiej liście i zaznaczałem te potrzebne. Wszystko dokładnie sprawdziliśmy i zrobiliśmy przelew. Zaznaczyłem, żeby kurier przywiózł towar do sklepu. Jutro ma się pojawić z zamówieniem. Tata nie zna się na komputerach ale stwierdził, ze jemu tez przydała by się strona internetowa.

Postanowiłem mu w tym pomóc. założyłem mu stronę ze wszystkimi niezbędnymi danymi a także mapką jak dojechać do sklepu. Tacie strona bardzo się spodobała