Psycholodzy, którzy pomogą naszej rodzinie

 

Nasza córka od kilku miesięcy zaczęła mieć problemy z jedzeniem. Ciągle uważa się za grubą, nawet jeżeli straciła już wiele kilogramów i wygląda bardzo dobrze. Chce za wszelką cenę schudnąć, pomimo tego, że nie ma z czego. Na szczęście sama zrozumiała, że jest to dla niej problem i zechciała skorzystać z pomocy psychologa.

Zdrowa córka dzięki psychologowi rodzinnemu

dobry psycholog rodzinny w KrakowieMieszkam w Krakowie wraz z córką i mężem. Jest to nasze jedyne dziecko i bardzo staramy się o nią dbać. Jednakże, od pewnego czasu straciliśmy trochę kontrolę, wraz z mężem ciężko pracujemy i czasami nie mamy możliwości poświęcić jej wystarczającego czasu, który ewidentnie potrzebuje. Właśnie dlatego pojawił się ten problem. Nie wiedzieliśmy jak mamy jej pomóc, wszystkie rozmowy, które z nią prowadziliśmy prowadziły donikąd. Na szczęście, po zdecydowaniu się córki na psychologa, moja koleżanka poleciła mi kogoś konkretnego. Zapisaliśmy się na wizytę. Po kilku dniach udaliśmy się do niego i po dosyć długiej rozmowie, córka poczuła się znacznie lepiej. Dobry psycholog rodzinny w Krakowie naprawdę jej pomógł i to niesamowicie szybko. Obecnie, młode dziewczyny mają tendencję do posiadania pewnych kompleksów względem swojej wagi, dlatego też odpowiednia terapia jest naprawdę potrzebna, aby problem nie rozwinął się w coś gorszego jak anoreksja tudzież bulimia. Psycholog pozwoli osobie z zaburzeniami odżywiania spojrzeć na siebie z rzeczywistej strony. Dlatego jestem naprawdę wdzięczna psychologowi za rozwiązanie tego problemu, bo wraz z mężem, byliśmy po prostu bezradni.

Jeżeli ktoś z Państwa posiada problem ze swoimi dziećmi lub nawet sami ze sobą, dobrym wyjściem może okazać się udanie do psychologa. Często na rozwiązanie naszego problemu jest inne podejście, rada kogoś, kto na nasze utrapienia patrzy z innej perspektywy.