Pyszne burgery zrobione na grillu gazowym

Jak byłam małą dziewczynką, i grałam w simsy, czyli taką grę symulującą życie, to pamiętam, że zawsze robiłam wszystkim burgery, i był tam taki grill gazowy właśnie do burgerów.

Burgery z grilla są smakowite!

grill gazowyJakoś ostatnio tak sobie o tym przypomniałam, i pomyślałam, że czemu nie przenieść gry w rzeczywistość, i rozstawić się kiedyś tam z grillem w ogródku, zobaczyć przepis na burgery, co jak z czym się robi i zrealizować te dziecięce fantazje. Ostatnio burgery są bardzo modne i Warszawa ma pełno lokali, gdzie można je kupić. No ale po co, jeśli grille gazowe broil king mam pod ręką, w garażu, i leżą nieużywane. Czasami tylko jak mama ma jakichś gości to się je wyciąga i wtedy robi imprezę. Dlatego postanowiłam, że nadam im nowego życia i zacznę je wykorzystywać do czegoś pożytecznego i smacznego. O ile mi oczywiście to grillowanie wyjdzie, bo różnie może być. Wzięłam jeden sprawdzony grill gazowy i przeczytałam najpierw instrukcję, jak się go używa, bo nie znałam się na tym. Zawsze ktoś starszy, lub mężczyzna się tym zajmował. No ale nie chciałam tam nikogo wołać i spróbowałam sama. Udało mi się go włączyć i uruchomić. Jak już się tam wszystko nagrzało, to wyporcjonowałam i przyprawiłam mięso, i położyłam je na ruszt. Nie mogłam się doczekać aż będzie gotowe. Nie wiedziałam, ile musi na tym grillu spędzić, ale co jakiś czas doglądałam i sprawdzałam, czy się zarumieniło. Grill grał bardzo szybko i sprawnie. Nic mi się nie spaliło, grzało tak równomiernie. Byłam zaskoczona, że nic nie przypaliłam, bo z moim talentem to niestety różnie bywa.

No i w ten sposób miałam swoje własne burgery. Podgrzałam jeszcze na chwilę bułki i dodałam surówki i już było ok. Ja i moje grillowanie jakoś poszło w parze, byłam zadowolona z tego urządzenia, bo naprawdę nawet młoda kobieta może je obsłużyć.