Relaks na zimowe dni – olej kokosowy

Zima coraz bliżej, a wraz z nią mróz, długie wieczory, brak energii, a nawet śnieżyce. Są to powody dla których wielu z nas woli więcej czasu spędzać w domu niż gdziekolwiek wychodzić. Ten czas można umilić towarzystwem najbliższych, smacznym jedzeniem, ciekawym filmem, a także gorącą herbatą lub kawą!

Olej kokosowy wzmacnia odporność

olej kokosowyDo przyrządzenia typowej, czarnej herbaty będziemy potrzebować zwykłej szklanki, łyżeczki, ewentualnie cukru. Aczkolwiek zimą, zamiast cukru poleca się miód z dodatkiem cytryny. Powinno się jednakże uważać na jakość miodu – są sztuczne, praktycznie bez żadnych wartości, ale te naturalne są bardzo zdrowe. Za najzdrowszy uważa się miód manuka, nie dostaniemy go w markecie, ale każdy sklep internetowy powinien już go mieć w swojej ofercie. W przypadku pozostałych herbat możemy potrzebować czegoś więcej. Przykładowo bez naczynka do yerba mate możemy mieć trudności w jej przygotowaniu. W sklepach dostaniemy na szczęście gotowe zestawy yerba mate, a jeżeli zbliżają się nasze urodziny to powinniśmy wspomnieć bliskim, że są gotowe zestawy prezentowe do parzenia herbat – dobry sklep internetowy na pewno ma takowe w swoim asortymencie. Jak z kolei powinni relaksować się kawosze? Jeżeli należą do osób wygodnych, powinni kupić sobie ekspres do kawy. Jeśli wolą sami przygotowywać kawę, na pewno muszą mieć mleko. A w przypadku gdy chcemy zasmakować czegoś nowego, na pewno pomoże nam tani olej kokosowy sklep internetowy ze zdrową żywnością może mieć wygórowaną cenę, ale zawsze możemy poczekać na promocję. Zaleca się picie takiej kawy o poranku, zwłaszcza kiedy nie mamy czasu lub chęci na zwykłe śniadanie.

Podsumowując, widzimy że zima wcale nie musi być taka chłodna, możemy ją ocieplić poprzez spożywanie odpowiednio przygotowanych napojów.