Rewelacyjna jakość profesjonalnego rozjaśniacza do włosów

Kiedy często zmienia się kolor włosów, trzeba niestety liczyć się z tym, że prędzej czy później nasze włosy ulegną zniszczeniu. Zwłaszcza, jeśli do ich farbowania używamy niekoniecznie dobrej jakości farb. Czasy jednak się zmieniają i dzisiaj mamy możliwość zminimalizowania tych strat.

Nowoczesne rozjaśniacze do włosów

rozjaśniacz do włosówSwoje włosy zaczęłam farbować już jako nastolatka. Początkowo były to farby zmywalne, jednak z biegiem czasu zaczęłam eksperymentować z farbami trwałymi. Były to dosyć odważne eksperymenty ponieważ potrafiłam z blondu przefarbować włosy na czerń, a następnie po jakimś czasie znowu na blond. Efektem tego były nie tylko zniszczone, ale wręcz spalone włosy. Co więcej, rozjaśniacz którego wówczas używałam rozjaśniał włosy na żółto bez względu na to, z jakiego koloru schodziłam do blondu. Pamiętam jednak, jak mając czerwone włosy czekałam, aż kolor się „spierze” ponieważ znów wymarzył mi się platynowy blond na włosach. Tym razem jednak zakupiony przeze mnie rozjaśniacz do włosów był z naprawdę polecanej i profesjonalnej firmy. Zaufałam mu ponieważ przeczytałam wiele pozytywnych opinii, oraz widziałam na blogach dziewczyn wiele zdjęć ukazujących efekt przed i po, który bardzo mi się spodobał. Pierwsze co bardzo mi się spodobało to fakt, że rozjaśniacz nie piekł tak w skalp głowy, jak poprzednie kosmetyki których używałam. Kolejnym zaskoczeniem dla mnie był końcowy rezultat. Do rozjaśniacza bowiem dołączona była niebieska odżywka, więc włosy były pozbawione żółtych refleksów.

Użycie nowego rozjaśniacza było doskonałą decyzją. Moje włosy nie były praktycznie w ogóle zniszczone i nie posiadały żółtych refleksów. Na dobrą sprawę nie potrzebowałam dodatkowej farby, aby osiągnąć zamierzony efekt, ponieważ włosy wyglądały doskonale już po samym użyciu rozjaśniacza. Jego cena nie była znacząco większa od ceny wcześniejszych kosmetyków, więc tym bardziej jestem zachwycona produktem.