Rodzaje reklam

Produkcja jest na coraz większą skalę. Zaopatruje się u nas już nie tyko Warszawa i Poznań. Przeszliśmy również na północ i tam także się u nas zaopatrują. Szczególnie ciepłymi bułeczkami są folie. Każdy chce się reklamować, a praktycznie do każdej formy reklamy zewnętrznej potrzebna jest folia.

Jakie mamy rodzaje folii reklamowych?

banerMamy parę rodzajów folii. Ale możemy też sprowadzić każdą jakiej jeszcze nie posiadamy. Folia monomeryczna schodzi na prawdę świetnie. Używa się jej do tylu form reklamy, że czasem nie nadążamy z produkcją. Mamy całą gamę kolorystyczną i jesteśmy w stanie utworzyć nowe kolory bo zdajemy sobie sprawę z tego, że moda stawia coraz większe wymagania. Mamy kolory w każdym tonie, również pastelowe, cieliste bardzo wyraziste i kilka nowych odcieni białego. Ostatnio doszła folia monomeryczna w kolorze kość słoniowa. Tak samo wspaniałej jakości folia one way vision. Ta folia sprzedaje się także bardzo szybko. Szczególnym jej adresatem są firmy mające wielkie witryny, całe korporacje, wielkie sklepy. Im większa powierzchnia tym więcej potrzeba takiej folii, a od kiedy powstała to wszyscy jej używają. Dzięki niej widać od wewnątrz wszystko i to jest ogromny jej plus dlatego tak schodzi. Mamy w sprzedaży także baner. Banery każdego rodzaju. Może kolorystyka jest trochę mniej zróżnicowana. Często korzystają z tej formy agencje nieruchomości, wynajem i sprzedaż plus numer telefonu, najczęściej czarne na żółtym tel albo żółte na czarnym tle. Te dwa kolory są najbardziej chodliwe. Roll up również stoi na wysokiej pozycji produktów i staje się modny. Używany najczęściej w terenie. Oprócz tego dodatkowo szyldy podświetlane rożnymi żarówkami.

Coraz tańsze rozwiązania i coraz większy popyt jest na szyldy reklamowe zewnętrzne już gratis z montażem. Cena całości oczywiście wtedy wzrasta, ale jest to bardzo opłacalne dlatego ludzie się na takie rozwiązania zgadzają i potem sobie to chwalą. Oczywiście wizytówki. Różna gramatura. rożne ilości. To zależy od klienta. Są też rabaty, im więcej tym taniej, to dobra opcja.

Czytaj więcej na: http://polandmedia.pl