Rozliczanie lad chłodniczych i regałów magazynowych

Nazywam się Grażyna i jestem główną księgową w firmie handlowej, która mieści się w Bydgoszczy. Nasze przedsiębiorstwo sprzedaje różnego rodzaju regały, które ja osobiście księguję oraz wystawiam faktury.

Regały schodziły jak ciepłe bułeczki

regałyWszystkie regały posiadają swoje indywidualne odznaczenia, dzięki czemu ich ewidencja przebiega w dość prosty sposób. W ofercie mamy regały do sklepu, które mają oznaczenie RDS oraz regały magazynowe z oznaczeniem RMR. Wszystkie nasze regały magazynowe są regulowane i wykonane są dość solidnie. Wystawiam również faktury na lady chłodnicze raz rozliczam meble metalowe, które bardzo dobrze się sprzedają. Nasz dział handlowy ma bardzo wysoką sprzedaż i codziennie z naszej firmy realizowane są dostawy na regały do sklepu w ogromnych ilościach. Codziennie sprzedawane są regały magazynowe a nasze meble metalowe cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Jako księgowa od razu zauważam zmiany na koncie i widzę, że dochody w ciągu ostatniego półrocza znacznie wzrosły. Dzięki temu, że sprzedajemy regały w ogromnych ilościach, nasze przedsiębiorstwo tak dobrze prosperuje. Jesteśmy znani w całej Bydgoszczy i okolicach. Nasi klienci zawsze są zadowoleni z naszych produktów. Niedawno też informatycy zainstalowali mi nowy system do rozliczania, dzięki czemu regały magazynowe wprowadza się jeszcze prościej a nasze meble metalowe posiadają własną zakładkę. W moim biurze pracuje Magdalena, która ma spore doświadczenie i często sama rozlicza lady chłodnicze czy różnego rodzaju regały. Często sobie pomagamy, dzięki czemu wszystkie narzucone nam obowiązki wykonywane są bardzo płynnie.

Nie mamy żadnych opóźnień i regały magazynowe są zawsze rozliczane na czas. Szef jest zawsze z nas bardzo zadowolony, dzięki czemu otrzymujemy częste pochwały

Regały, lady chłodnicze – www.ktd.bydgoszcz.pl