Sklep internetowy z akcesoriami jeździeckimi

Moja dziewczyna postanowiła założyć sklep z produktami, które zna od dzieciństwa. Od dziecka zajmuje się końmi, dlatego w swoim sklepie będzie sprzedawała akcesoria jeździeckie. Pomyślałem, że sklep to dobry pomysł, a sklep internetowy byłby jeszcze lepszy.

Akcesoria  jeździeckie  w moim sklepie

akcesoria jeździeckie

Akcesoria jeździeckie będzie można sprzedawać na terenie całego kraju. Dlatego postanowiłem jej tę stronę zaprojektować, aby mogła zarabiać i sprzedawać te swoje polecane akcesoria jeździeckie. Podzieliłem na kilka segmentów sklep, oprócz wyszukiwarki ogólnej, wrzuciłem taką która wyszukiwała produkty po zbiorach. Pierwszym był dział z ubraniami, przede wszystkim bryczesy damskie, wszystkie rozmiary, kolory, zdjęcia. Dużo tego było, dlatego napisałem prosty interfejs dla mojej królewny, aby sama mogła sobie je dodawać. Wiem, że ma pełną szafę gdzie ma wszystkie bryczesy damskie jakie miała na zawodach. Dla niej te bryczesy damskie to talizmany, dlatego chciałem, aby ich sprzedaż była dla niej szczęśliwa. Ponad ciuchami przygotowałem stronę, gdzie czaprak ścielił się gęsto. Te nakrycia na wierzch konia, to już sam dostałem oczopląsu! Czaprak taki, a taki, jeden z naszywka, inny bez. Czaprak wyglądał jak płaszcz, chociaż był od niego dużo skromniejszy. Kochanie moje stwierdziło, że strona jest całkiem piękna i że jest bardzo szczęśliwa. Spytałem się, czy jeszcze czegoś potrzebuje, stwierdziła że nie. Chociaż po chwili sobie przypomniała, że zostały ochraniacze dla konia i też chciałaby je sprzedawać w sklepie.

Nie miałem z tym problemu, szybko sfotografowaliśmy te ochraniacze dla konia i dorzuciliśmy do oferty. Okazało się, że zaraz po wrzuceniu strony na serwer, to te ochraniacze dla konia cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. A moja lepsza połowa dzięki temu czuła się super

Polecane akcesoria znajdziesz na https://www.stajniasklep.pl