Sklepik ze sprytną plasteliną

Mieszkam na bardzo fajnym osiedlu. Osiedle to znajduje się Warszawie mimo to jakoś specjalnie nie czuć tu, że człowiek znajduje się w dużym mieście takim jest Warszawa. Na tym osiedlu jest wszystko to co jest potrzebne do życia.

Sprytna plastelina trudna do zdobycia

sprytna plastelinaJest naprawdę bardzo dużo sklepów a także jest nawet mały ryneczek. Na tym ryneczku są warzywa i owoce a także ubrania i sklepy dla dzieci. Często kupuję coś na tym rynku. Bo można naprawdę kupić bardo ładne rzeczy po okazyjnej cenie. Ostatnio gdy byłam na ryneczku zobaczyłam, że powstaje nowy sklepik dla dzieci. Tym razem nie był to jednak kolejny sklepik gdzie można kupić ubranka dla dzieci tylko jest to sklepik bardziej z akcesoriami dla dzieci i zabawkami dla dzieci starszych. Wśród tych zabawek jest na przykład innowacyjna sprytna plastelina z warszawy, którą podobno jest ciężko kupić w tym sklepiku jest i to jeszcze w bardzo atrakcyjnej cenie. Dużo osób gdy tylko usłyszało w jakiej cenie jest tu ta plastelina przyjeżdża do tego sklepu nawet z dalszych części miasta. Wśród tych akcesoriów są nosidełka ergonomiczne, które są coraz częściej używane przez rodziców. Naprawdę teraz widać często na ulicy jak rodzic ma założone nosidełko ergonomiczne dla dziecka. Takie nosidełka są bardzo wygodne i jednak dużo lepsze niż te, które były popularne jeszcze parę lat temu. Dzieci też chyba uwielbiają w nich być bo widziałam już naprawdę w nich wiele dzieci a żadne z nich nie płakało. Może był to oczywiście przypadek. Ale może gdy dziecko czuje cały czas ciepło rodzica i jego bliskość to czuje się bezpiecznie i nie ma powodu do płaczu.

Sklepik ten stał się naprawdę bardzo oblegany. Gdy pewnego dnia byłam na rynku do tego sklepiku była naprawdę dość duża kolejka. Jak się okazało po prostu przyszła nowa dostawa tej słynnej sprytnej plasteliny.