Skuteczna prezentacja za pomocą pinsów

 

Personalizowane przedmioty, gadżety, odznaki, wszelkie dodatki identyfikujące w jakiś sposób użytkownika, cały czas są bardzo popularne, wśród osób w różnym wieku. Za pomocą takiego gadżetu można określić osobowość, zainteresowania, przynależność do instytucji lub organizacji.

Identyfikacja, promowanie, reklama – pinsy

pinsy 3dPoszukiwane przez nas pinsy 3d wykonane są zwykle z metalu (mosiądzu w kolorze złotym lub alpaki w kolorze srebrnym), gdzie na plan pierwszy wysuwa się naklejka 3d zalewana żywicą. Pinsy mogą być mocowane np. do ubrania za pomocą sztyftu (zapięcie typu motylek) lub za pomocą zapięcia magnetycznego. Dla urozmaicenia, realizowane są też pinsy z ramką – bardziej estetyczne i widoczne. Mogą być też wykończone w inny ciekawy sposób – za pomocą piaskowania, patynowania czy ręcznego malowania. Pinsy 3d wykorzystywane są jako gadżety, znaki firmowe, często też upamiętniają ważne wydarzenie historyczne. Chętnie wykorzystywane są przez niektóre grupy zawodowe – np. ratowników medycznych, w celu wyróżnienia, podkreślenia przynależności i nadania pewnego znaczenia wykonywanego zawodu. Pinsy 3d realizowane są często na zamówienie firm, które same określają co chcą przekazać za pomocą takiego gadżetu. W zamówieniu można określić wymiar, kształt i kolorystykę. Tego rodzaju pinsy wykorzystywane są często w reklamie firmy czy promowaniu marki, umieszczane w wielu miejscach stają się po pewnym czasie znakiem rozpoznawczym przedsiębiorstwa. Firmy też realizują zamówienia na pinsy w celu podarunkowym dla swoich pracowników.

Tego typu gadżety możemy również spotkać na różnego rodzaju uroczystościach, eventach, wydarzeniach i imprezach kulturalnych. W taki sposób promują miasto, specyficzne dziedziny aktywności, ciekawe lub historyczne miejsca, lokalne produkty.