Sobotni babski wieczór

Każda z nas ma prawo do chwili odpoczynku. A wiecie co ja robię by odpocząć? Spotykam się ze swoimi najlepszymi przyjaciółkami i organizujemy sobie taki babski wieczór dwa dni pod rząd. To znaczy pierwszy wieczór robimy taki domowy, czyli spotykamy się u tej przyjaciółki, która jak na razie nie ma rodziny i ma, że tak się wyrażę wolna chatę.

Rozmawiamy o kosmetykach

naturalne kosmetykiZostajemy też u niej na noc. Praktycznie przegadamy całą noc. Ale to nie tylko pogaduszki są w programie. Przede wszystkim urządzamy sobie takie małe spa. A więc dbamy o swój wygląd. Najpierw stosujemy kurację oczyszczającą, która polega na nałożeniu maseczek na twarz i dekolt. Oczywiście w grę wchodzą tylko i wyłącznie naturalne kosmetyki, żadne inne. W tym czasie się relaksujemy, czytamy modowe gazetki i rozmawiamy lub też oglądamy wspólnie jakiś bardzo dobry film. Po tym zabiegu przychodzi czas na masaż relaksacyjny i tutaj też mamy od tego inne panie, które przyjeżdżają z odpowiednim sprzętem do masażu. To bardzo pomaga na obolały kark i kręgosłup, zwłaszcza po cało dniowej pracy w biurze, przy komputerze. Tutaj masażystki wykorzystują do masażu olej kokosowy nierafinowany. Jest on przyjemny w dotyku i sprawia, że skóra się bardzo mocno nawilża i regeneruje. Po takim zabiegu przychodzi czas na ciepłą kąpiel. I tutaj też w grę wchodzą tylko kosmetyki organiczne. To bardzo odżywcze dla ciała i umysłu. Po takich zabiegach przychodzi czas na zjedzenie lekkiej kolacji, która głownie składa się z koktajlów i sałatek owocowych.

Drugi babski wieczór to nic innego jak dobra zabawa. Wszystkie cztery udajemy się do klubu, by sobie potańczyć i napić się czegoś dobrego. A potem przychodzi czas powrotu do domu. Taki babski wieczór urządzamy dwa razy w miesiącu i już od ponad dwóch lat. Sporo.

Czytaj więcej na: https://www.bionaturalfit.pl