Specjalne zawieszki na weselną wódkę

Organizacja całego ślubu, szczególnie samodzielna bez pomocy profesjonalnych wedding plannerów może okazać się niezwykle czasochłonna i niestety dosyć stresująca. Dlatego właśnie dobrze skupić się na prostych i szybkich, a do tego tanich rozwiązaniach, które sprawią, że planowanie przyjęcia weselnego okaże się prawdziwą przyjemnością.

Jakie winietki wybrać na weselny alkohol?

winietki na wódkę weselnąIdealnym przykładem mogą być specjalne zawieszki na alkohol, na których zamieszczone są wszystkie dane pary młodej i najważniejszego dla nich dnia. Personalizowane winietki na wódkę weselną są znacznie korzystniejszą opcją niż popularne etykiety do przyklejenia na butelkę, ponieważ są łatwiejsze w przyczepieniu i mogą również stanowić bardzo oryginalną pamiątkę weselną. Wybór winietek jest obecnie ogromny – od nowoczesnych motywów, różnorodnych kolorów i wzorów, po nieco stonowane i klasyczne etykiety na sznurku lub dekoracyjnej wstążeczce. Wielu projektantów i sprzedawców oferuje narzeczonym specjalne zestawy, m.in. zaproszeń, winietek na alkohol czy podziękowań dla gości, które są tworzone w takim samym motywie i barwach. Dzięki temu zyskuje się gwarancję uzyskania spójnego klimatu całego wesela oraz przygotowanych dekoracji. Obecnie sporo osób stawia na minimalizm w wykorzystanych akcesoriach i dodatkach, co oczywiście przekłada się również na całościowe koszty planowanej imprezy.

Planując wesele nie można zapominać nawet o tak drobnych elementach jak winietki alkoholowe. Te niewielkie detale tworzą tak naprawdę cały klimat przyjęcia weselnego oraz pozostawiają ważne pamiątki dla rodziny i samej pary młodej. Warto więc zacząć od określenia stylu organizowanej imprezy i dopiero wtedy zamawiać wszystkie dekoracje, które będą pasować do wybranego klimatu.