Sportowy Hexagon 5.0

 

Klienci rzadko się orientują, z jakiego kraju pochodzi rower, jaki mają zamiar zakupić. Jednak w przypadku marki Kross, ma to niemałe znaczenie, ponieważ ma ona swój rodowód w Polsce. Jednak dzięki swoim jednośladom, już od dawna eksportuje swoje jednoślady w najdalsze krańce świata. 

Czy warto nabyć Hexagona 5.0 od Krossa?

kross hexagon 5.0Jeśli nasz limit budżetowy jest mniejszy niż dwa tysiące złotych, to Hexagon „piątka” jest zdecydowanie najlepszym wyborem. To rower, który łączy w sobie cechy roweru rekreacyjnego oraz „górala” z prawdziwego zdarzenia. Wszystko dzięki unikalnej konstrukcji ramy oraz markowemu osprzętowi. 5.0 jest dostępny w wersji dla kobiet, jak i dla mężczyzn, co zawsze jest warte podkreślenia. Elementem, który wyróżnia ten model jest na pewno napęd, który w całości pochodzi od najbardziej znanego, japońskiego producenta. Daje nam on możliwość zmiany aż dwudziestu czterech przełożeń. W Kross Hexagon 5.0 znajdziemy również hydrauliczne hamulce tarczowe, bardzo mocne i precyzyjne. Ten rower jest przeznaczony dla wszystkich, których budżet jest nieco ograniczony, ale chcieliby dostać możliwie najlepszy sprzęt. Tak właśnie jest w przypadku Hexagona 5.0 – za stosunkowo niedużą kwotę otrzymujemy rower z solidny osprzętem, świetnie zaprojektowany i prezentujący się bardzo nowocześnie. Warto nadmienić, że możemy go kupić w sklepie internetowym producenta. Tam też znajdziemy wiele akcesoriów, jak kaski, ochraniacze, czy rękawice rowerowe, czyli niezbędne wyposażenie każdego cyklisty.

Nie warto inwestować w jednoślad, który miałby nam służyć sezon lub dwa. Jeśli chcemy kupić rower, niech będzie on solidny i wystarczy choć na pięć-sześć sezonów. Wtedy mamy gwarancję, że zakupiony jednoślad to solidna robota, dokładnie jak w przypadku Hexagona „piątki”.