Stacja kontroli pojazdów poszukuje pracownika

Swoje przedsiębiorstwo prowadzę bardzo długo. Przeprowadzka do Bydgoszczy to był świetny pomysł, ponieważ dopiero tutaj rozwinąłem swoje skrzydła. Moja stacja kontroli pojazdów zatrudnia dwóch pracowników, którzy jeszcze do niedawna świetnie sobie radzili.

Stacja kontroli pojazdów i rektutacja

stacja kontroli pojazdów Ostatnio jednak przyjeżdża do nas coraz więcej klientów i zauważyłem, że jest coraz trudniej. Diagnostyka samochodowa jest przeprowadzana bez przerwy a chłopacy praktycznie nie mają żadnych przerw. Zdecydowałem, że czas zatrudnić dodatkową pomoc. Popytałem wśród znajomych czy mają jakiejś osoby godnej polecenia. Dodałem, że mechanika samochodowa musi być znana tej osobie, ponieważ nie mam czasu na to żeby kogokolwiek szkolić. Jest mi potrzebna pomoc od zaraz. Znajomi nikogo nie znali, dlatego postanowiłem umieścić ogłoszenie na jednym z portali z pracą. Liczę, że jak będzie napisane, że stacja kontroli pojazdów poszukuje pracownika, to zgłoszą się tylko osoby z doświadczeniem i kwalifikacjami. Po dwóch dniach zadzwonił do mnie jakiś chłopak, który mieszka w okolicach Bydgoszczy i zaoferował spotkanie. Zapytałem jak u niego wygląda mechanika pojazdowa, ponieważ nie chciałem tracić czasu. Chłopak powiedział, że ma wszelkie uprawnienia, ponieważ w przeszłości zatrudniała go stacja kontroli pojazdów i na pewno będę z niego zadowolony. Uznałem, że spotkanie najlepiej zorganizować na terenie mojego zakładu. Chłopak przyjechał punktualnie. Oprowadziłem go wszędzie i pokazałem jak funkcjonuje moja stacja kontroli pojazdów.

Akurat w tym czasie była przeprowadzana diagnostyka samochodowa na jednym ze stanowisk i chłopak podszedł, żeby się przyjrzeć pracy Marcina, mojego pracownika. Dał mu kilka cennych wskazówek i poszliśmy do mojego biura. Chłopak miał wiedzę i go zatrudniłem.

Więcej o stacji www.autorenolak.com.pl