Street workout od producenta z kraju

Jestem pracownikiem gminy w pewnym dość dużym miasteczku na południowym zachodzie Polski. Zajmuje się kulturą i oświatą w naszym mieście i do tej pory robię to bardzo rzetelnie i skrupulatnie. Zawsze realizuje cały plan, który dostaję od burmistrza oraz bardzo dobrze trzymam się widełek finansowych, co jest bardzo ważne w moim zawodzie.

Jak wybierałam producenta z kraju do zrobienia street-workout’u?

street workout - producent krajowyOstatnio dostawaliśmy od marszałka wojewódzkiego bardzo dużo różnych fajnych i ciekawych projektów dla młodzieży ale nie tylko, również tych dedykowanych dla dorosłych na rozbudowę naszej infrastruktury. Zajmowałam się po kolei realizacją wszystkich powierzonych mi zadań. Wszystko bardzo dobrze mi zawsze wychodziło. Kolejnym planem była budowa placu do ćwiczeń w wielkim parku, który znajduje się w naszym małym miasteczku i jest jego chlubą. Zostały nam przekazane na ten projekt bardzo duże pieniądze z unii europejskiej. Postanowiłam wyszukać street workout – producent krajowy do realizacji tego zadania. Bardzo zależało mi aby był to właśnie producenta z naszego kraju, ponieważ zawsze wspieramy polską gospodarkę we wszystkich naszych planach. Musiałam zmieścić się w budżecie i mieć bardzo długą gwarancję na sprzęt – dlatego street workout wydał mi się do tego idealny. Bardzo szybko udało mi się znaleźć polskiego producenta. Został wykonany bardzo dobry projekt placu do ćwiczeń dla mieszkańców, z którego zarówno ja, jak i burmistrz oraz rada byliśmy zadowolenia.

Projekt został szybko zrealizowany. Dostaliśmy cały plac zawierający mnóstwo drążków i różnych drabinek – a to pionowych a to poziomych. Była także drabinki sznurowe. Rurki zostały zamontowane na różnych wysokościach i miały służyć do różnych ćwiczeń, na różne partie mięśni.