Strona internetowa dla producenta siłowników pneumatycznych

Nazywam się Łukasz i pracuję w firmie webmasterskiej. Nasze przedsiębiorstwo ma dość szeroki zakres działania. Projektujemy strony internetowe, sprzedajemy domeny, wykonujemy ulotki, banery czy katalogi. Ja osobiście zajmuję się projektowaniem stron internetowych i jestem w tym najlepszy.

Siłowniki pneumatyczne na stronie internetowej

siłowniki pneumatyczneJakiś czas temu do mojego biura przyszedł szef z nowym zleceniem. Powiedział, że mam zaprojektować stronę internetową dla jego znajomego, który niedawno otworzył swoją firmę produkcyjną. Wiedziałem, że jest to bardzo ważne zlecenie dla szefa, dlatego zabrałem się za nie od razu. Dostałem wszystkie niezębne dane, dlatego mogłem projektować stronę internetową od ręki. Na początku oczywiście opisałem to przedsiębiorstwo oraz stworzyłem zakładki, w których zostaną umieszczone produkty. W pierwszej umieściłem przewody pneumatyczne i je opisałem szczegółowo. W drugiej zakładce znalazły się szybkozłączki pneumatyczne, które również bardzo dokładnie opisałem. Później wprowadziłem elektrozawory pneumatyczne a na końcu wprowadziłem pozostałe siłowniki pneumatyczne. Byłem bardzo zadowolony, ponieważ bardzo szybko się uwinąłem z tym zleceniem. Od razu poszedłem po szefa, by sprawdził, czy ten projekt jest dobry. Sprawdziłem jeszcze przewody pneumatyczne oraz sprawdziłem szybkozłączki pneumatyczne. Wszystkie dane były prawidłowe, ale sprawdziłem też elektrozawory pneumatyczne i naturalnie siłowniki pneumatyczne.

Kiedy miałem już stu procentową pewność, że wszystkie dane są zgodne z informacjami od klienta to poszedłem do szefa. Sprawdził mój projekt i powiedział, że został tak doskonale wykonany, że sam kupiłby przewody pneumatyczne. Jeszcze tego samego dnia w naszej firmie pojawił się klient. Był bardzo zadowolony z mojego projektu i mi podziękował.

Więcej w temacie można znaleźć na stronie: simotti.pl